Ürdün Paylasim Alani(Tanisma)

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Ortadoğu & Afrika' forumundadır ve waterhardeningsteel tarafından 26 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : waterhardeningsteel
  1. waterhardeningsteel

waterhardeningsteel Helin Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar,
    işim de evim de eşim de ürdün de. burası renksiz bir doğaya sahip sıradan bir ülke. ama çok rahat. yani ister namaz kılar ister kiliseye gider ister bir pavyonda dansedip içki içer isterseniz kızıldenizde bikiniykle yüzebilirsiniz. insanları çoğunlukla filistin asıllılardan oluşuyor. ben seviyorum burayı belki de çok aşığım eşime ve onunla heryer bana güzel geliyor:asigim::1rolleyes:

tabi bu rahatlıgımda her ay istanbula kaçıp geliyor ve istediğim kadar kalabiliyor olmammın etkisi de var sırnaşık şey

bilgi sahibi olmak isteyen herkese yardıma hazırım. bu arada kulüpte ürdün de yaşayan var mı?

2. 26 Ağustos 2007
  3. sibel_can

sibel_can Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım meraba ne guzel baska bır ulkede yasamak kımbılır.ee tabı bıde arada ıstanbula da kaçıyomusun ohh ıyı ben turkıyedeyım okudum mesajonı meraba demeden geçemedım hosçakal

4. 30 Ağustos 2007
  5. waterhardeningsteel

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım teşekkür ederim. aşk olunca heryer güzel elbette. ama bilmiyorum gelme imkanı olmayanlar için de yurtdışında yaşamak güzel midir?
    ama şundan eminim, türkiyenin üzerine ülke yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk. mümkün değil! tanımam!

6. 11 Eylül 2007
  7. cybill

cybill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrblar bir erkek için ülke değiştirmeye değmez diyor çoğu kişi bana,sen ne kadar kalacaksın ürdünde ,evlenir evlenmez mi gittin merak ediyorum,benim de sevdiğim kişi libyadan iş teklifi aldı belki ben de oralara gidebilirim ama tek fark belki trye bir daha dönüş olmaz göze alamıyorum,değer mi diye,sen ne dersin,işi,aileyi,herşeyi bırakıp gitmeye değer mi?

8. 28 Eylül 2007
  9. waterhardeningsteel

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benim biraz farkli oldu zaten orda isim vardi surekli de yurtdisinda dolanip durudum zaten bi de maximum bir ay kaliyorum urdunde hemen turkiyeye geliyorum sonra. kocam sagolsun ikiletmez hic ailemi gormek istedigimde her ay gelirim. sana bisey diyemem. eger esin olacak kisiye inaniyorsan onun yaninda mutluysan evlen tabiki. ilk gunlerin zor gececektir aileden ayri kalmak zor gelecek ama yavas yavas alisirsin. hem libya da guzel bir ulkedir. ayrica iki tarafin ailesinden de uzak kalarak evliliginin daha da sorunsuz devam etemsini saglayacaksin bence. asiksan git. ha bi de sen ne dusunursen dusun bu isler kismet isi. alninda yazilmissa olur be hayatim . allah hakkimizda hayirlisni versin en iyisi boyle dua edip neler yazilmis alnimizda bekleyip gormek

10. 7 Ekim 2007
  11. sin

sin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde erkek arkadasım ürdünlü,ürdüne gittim gördüm gezdim ammanı cok begendeim we gercekten yasanabilecek yer oldugunu anladım.ben senden aqaba hakkında bilgi almak istiorum we onların kültürleri,yasayıs tarzları hakkında bilgi werebilirmisin.ewlilik nassı oluyo orda resmi nikah we türkiyede türk watandası olarak kalıorum bildigim kadarıyla esimde türk wtandası olabiliomu bana yardımcı ol ltfen canım ya seninle birebir iletişime gecmel isterim cünkü senden öğrenecegim cok sey war.msn adresim
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXbını bekliorum cnm görüsmek üzere...

Mesaj editlenmistir....

12. 7 Ekim 2007
  13. sin

sin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana bilgi verin lütfen ürdün hakkında..yasayıs tarzları,kültürleri ve evlilik...evlilik için türkiyede ve ürdünde ne yapılması gerekio resmi olarak tabi.....

14. 31 Ekim 2007
  15. BenSergu

BenSergu SATRAB Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    Değerli arkadaşlarım, lütfen mesajlarınıza e-mail, eposta adreslerinizi yazmayın , kişisel mail adresi paylaşımı yasaktır,yazanların mesajları silinecektir..

16. 31 Ocak 2008
  17. EU1

EU1 Guest

öne gelsin...............

18. 15 Eylül 2008
  19. mehtapf

mehtapf Guest

merhabalar benim eşimde ürdünlü şu andada ürdünde ve kısa bir süre sonra bende ürdüne gidicem daha önce hiç görmedim. ve beni ne gibi güçlüklerin beklediğini bilemiyorum :1no2:dillerini bile bilmiyorum eminim çok yalnız olucam yaşayacağımız yer aqaba eğer orda yaşayanlar varsa tanışmayı çok isterim. ayrıca bana aqaba hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.teşekkürler