Urfa

Konusu 'Öğretmenlik ve Genel Paylaşım' forumundadır ve shimmer tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : shimmer
  1. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Urfa'da yaşayan, Urfalı olan ya da Urfa'da görev yapanlar... Tavsiye edebileceğiniz ilçe, ilköğretim okulu var mı?

2. 28 Mayıs 2010
  3. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meriy nickli arkadaşımız özel mesaj atmış; ama ben özel mesaj gönderemiyorum henüz. Bilgilendirme için teşekkürler! :KK66: Suruç nasıl bir yer? Büyük mü? Ne kadar gelişmiş? Siverek güzelmiş snaırım.

4. 29 Mayıs 2010
  5. meriy

meriy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    suruç küçük fazla gelişmemiş bi yer, eğer büyük bi ilçeden yada il merkezinden gidecekseniz alışana kadar biraz sıkıntı çekebilirsiniz. alışveriş yerleri kısıtlı. (bim market var ) , urfa merkeze 45 km uzaklıkta servislerle 15 dk da gidebilirsiniz. yeme içime ucuz bi yer. ilçenin en büyük ilköğretim okulu namık kemal ilköğretim okulu. okul müdürü bayan. siverek ilçesi suruç a göre daha gelişmiş daha büyük bi ilçe. şimdilik aklıma gelenler bunlar.......

6. 30 Mayıs 2010
  7. shimmer

shimmer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler bilgilendirme için! :KK66: Nişanlım gidecek. Zaten Halfeti'de kendisi. Ben Konya'da yaşıyorum. Temmuz'da evleneceğiz; ama yarım dönem ayrı da kalabiliriz. Zaten eğer ben atanırsam o yarım dönem sonra benim yanıma gelecek.