Üroloji Uzmanı Tavsiyeleriniz

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve saveist tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : saveist
  1. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar istanbulda iyi bildiğiniz üroloji uzmanı arıyorum. tavsiye edebileceğiniz doktorları yazarsanız sevinirim.

2. 23 Ağustos 2009
  3. sedas9

sedas9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Varikosel konusunda ise eğer sorununuz gidermisiniz bilmem ama Doçent Teoman Cem Kadıoğlu nun bu konuda sitesinde yazdıklarını bir okuyun derim, benim ezberimi bozdu valla. adını yazınca google da çıkıyor.Ben kısmetse yarın kendisine ilk defa gidiyorum eşimle.Esasında ramazının başı geçsin dedik ama randevu almak çok zor, çok sık yurt dışında oluyor.

4. 23 Ağustos 2009
  5. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım evt varikosel konusunda eşimde sol grade 1 varikosel var sperm sayısı 1.800.000 çok düşük etkisi olurmu bilmiyorum. neler tavsiye ederler doktorlar onuda bilmiyorum.,
    evet cem kadıoğlunu araştırmıştım. muayenesi pahalı geldi bize aradık randevu almak için 200 000 dediler pahalı gibi geldi. eğer gidersen oraya izlenimlerini yazarsan sevinirim.

6. 23 Ağustos 2009
  7. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar cem beyden başka varikosel konusunda bildiğiniz proflar var mı yardımcı olursanız sevinirim.

8. 24 Ağustos 2009
  9. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Prof Dr. Ateş KADIOĞLU var bildiğim. Yanlız muayene ücreti 250 tl. Muayene olduktan sonra 3 ay ücret ödemiyorsun. Bizde bu doktordan trandevu almıştık. Daha sonra sağlıkçı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine iyi bir kadın doğum uzmanına gittik. Bize tedavi uygulamaya başladı. Eğer tedaviden başarı elde edemezsek Ateş KADIOĞLU na gideceğiz. Bu doktordan da randevu almak çok zor, ben aradığımda bana 1 ay sonrasına randevu vermişlerdi.

Son düzenleme: 24 Ağustos 2009
  10. 24 Ağustos 2009
  11. tombullar

tombullar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim eşiminde varikosel sorunu vardı ameliyattan önce hareketlilik hiç yoktu morfoloji bozukluğu var demişlerdi.güneşlide medicine hospitalde op.dr.mehmet demirtaş tarafından ameliyat oldu çift taraflı varikosel vardı şu an normal değerlerin bilke üzerinde ameliyatı tahlilleri bize 500 liraya çıktı ama doktorumuzdan çok memnun kaldık taburcu olduktan sonra bile tel den aradı ssk anlaşmalı bi hastane