Ürün Seçimi

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve hanna tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : hanna
  1. hanna

hanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam kızlar ben foruma yeni katıldım ve sizden çok şey öğrendim.Ama bence biz ürün seçiminde hata yapıyoruz.Çünkü hepimiz duyduğumuz gördüğümüz ürünleri hemen alıp aynı etkiyi göremeyince üzülüyoruz(kendimden biliyorum).Bana göre en önemlisi kendimizi bilmek.Saç tipimizi belirledikten sonra uygun ürünü almak.(Benim saçlar ince telli ,zayıf,hacimsiz,kendinden dalgalı ve üstleri çok seyrek)
    Ben önce kendi kullandığım ürünleri yazmak istiyorum ve kullananların da yorumunu çok merak ediyorum.

Şampuan konusuna girmiycem çünkü aynı saçı olanlar için bile çok farklı deneyip bulmanız gerek:sm_confused:

Gliss in onarıcı sıvı saç kremini ve argan shea yağlı maskesini yeni kullanmaya başladım

şekillendirici olarak bissürü şey kullanıyorum
    hacim aradığım için taft looks hacim verici köpük(gerçekten çok başarılı)
    avon düzleştirici balm(o da dalgalı saçlarıma çok iyi geldi ama pırasa yapmıyobenneyaptımkibenneyaptımkidoğal bi düzlük veriyo ama fön çok rahat oluokaydirigubbakcemile3
    kış gelio die indirimden avon kış için elektrik önleyici bişi almıştım ama daha kullanmadım
    avon durulanmayan saç kremi vardı ama hiç mi hiç beğenmedim çok ağırlaştırdı orda boş boş duruyo
    kırık uçlar için serum almıştım onu sevdim ama
    benim saçım çok söz dinlediğinden fön makinesini aşağıdan tutuyorum kıvırcık oluo(krem 7/24 fln sürünce ii oluyo)yukardan tutuyorum düzleşiyo-tatlicadiarzu-
    hacim için taft ın yeşil saç spreyi var içerden yukarı daoğru azar azar sıkınca çok güzel oluyo(hatta abartıp tüm saçı krepeledim spreyi de heryerden sıkınca 80 lerden fırlamış gibi oldu:teytey:)
    bakım yağı olarak da haftada3 yılan yağı yapıyorum üstüne biraz hint yağı bide hindistan cevizi yağı sürüyorum bazen bide şampuanıma çam terebentin ve tatlı badem yağı karıştırdım
    bide yeni bişi keşfettim zararı var mı bilmiyorum ama çok az miktarda sıvı kakao yağını elimde yaydıktan sonra saçıma sürüyorum tüm gün çikolata gibi kokuyorumkaydirigubbakcemile3

Amma da yazmışım ya umarım bi faydası olmuştur bide merak ettiğim bazı ürünler var onu da sonra yazarım lütfen kullandığınız varsa yorumlayın:enbuyukkk:

2. 5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : hanna
  3. hanna

hanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben dengeleyici etki olan diil de onarıcı olandan çok memnunum(kokusu biraz ağır ama) tararken çok rahat oluyo bide organik diye kemik tarak almıştım onunla tarıyorum hiç değilse saçı parçalamıyorum