Usg'de bebeğinde bacak boyu geriliği olup sağlıklı doğuran?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve HULA tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : HULA
  1. HULA

HULA canım yamanımmmm.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.34. haftamda oğlumun femur boyu 3 hft gei çıktı. çok endişeleniyorum.diğer tüm ölçüleri önden gidiyor. cumaya kontrolümüz var ve dahda gerilediyse diye çok korkuyorum.anı problemle karşılaşan var mı acaba?

2. 4 Ocak 2010
  3. HULA

HULA canım yamanımmmm.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimsenin böle bir derdi olmamış galibaa:KK43:

4. 4 Ocak 2010
  5. denizlerprensi

denizlerprensi denniss Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok geçmiş olsun..bu sayfayı aşşağı kadar çek....benzer konular die bi başlık var sanırım bazı arkadaşlar yaşamış böle sorunlar...belki yardım olur diye yazdım ben baktım biiraz ewt öle olup sağlıklı doğğuranda varmış tek bi dr la kalma değişik bi kaç yere daha git derim..hoşçakal umarım sonuç ii olur..

6. 4 Ocak 2010
  7. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım burda daha iyi cevap bulabilirsin..benzer durumda olan hamişler var....

8. 4 Ocak 2010
  9. Macir

Macir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    725
    Ödül Puanları:
    113
    canım ya sıkma canını senın ılk galıba ben ıkı dogum yaptım ultrasonda bırcok degerler varya onların arasında hep 2 ser 3 er hf farklar olurdu ve bende tedırgın olurdum hem ultrasonun yanılma payları var hemde genetık faktorler hatta benım bır arkadasıma bacakları egrı dedıler sapasaglam dogdu bol bol dua et ıcınden gelerek kendınıde uzme stres en kotu sey senın ıcın sevgıler