Uskudar Hospital Turk'te burun ameliyati olann????

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cilvia tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cilvia
  1. cilvia

cilvia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar bugun uskudar hospital turk'e gittim burun estetigi konusunda gorusmek uzere.. 1800 tl dedi doktor.. fiyat gayet makul.. daha once altunizadedeki este world'e gitmistim ve bana 4500 tl demislerdi..
    Hospital turk'teki doktor "OP.DR ERDINC AK".. Taniyan,bilen,ona ameliyat olan ya da en azindan ona ameliyat olmus birini taniyaniniz var miii?????????? diger bir ihtimal olarak da medipol'u dusunuyorum..orayla ilgili bilgiisi olan arkadaslar varsa da yardimci olursaniz cokkk sevinirimm...

2. 13 Ekim 2010
  3. oznurakyildiz

oznurakyildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım, burun estetiği oldun mu bilmiyorum ama. erdin ak ismini ben de bugün duydum. Bizim işyerinde çalışan sağlık memuru arkadaşım daha önce Hospital Tğrk hastanesinde çalışıyormuş. burun estetiği yaptırmak için doktor araştırdığımı söylediğimde bana erdinç ak'ı önerdi. kendisi daha önceden o hastanede çalıştığı için, doktoru ve yaptığı ameliyatları da biliyor..

Bana doktorun gerçekten çok iyi olduğunu ve ameliyatlarının başarılı olduğunu söyledi. güvenebileceğim biri olduğunu söyledi..

bu nedenle de en kısa zamanda bir randevu alıp muayene ve ameliyat hk. görüşeceğim erdinç bey'le..

sevgiler,

4. 22 Ekim 2010
  5. fatosefe

fatosefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ameliyat oldun mu bilmiyorum ama ben 20 gün önce hospital türk te ameliyat oldum erdinç bey yaptı eger hala ameliyat olmadıysan kesinlikle tavsiye ederim çok memnun kaldım hiç agrım olmadı ve burnum çok dogal oldu

6. 23 Ekim 2010
  7. manuelas

manuelas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım benim de erdinç ak'a estetik olan arkadasım var ve ben ilk gördüğümde tanıyamadım çok değişmişti tabi olumlu yönde:))) ben çookkkk beğendim harika olmuştu cok dogaldı estetik olduğu belli bile değildi..yerimseniben

8. 25 Ekim 2010
  9. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    mrb cnm ben de bana da hospital türk hastanesinin iii olduğunu sölediler sen oldunmu peki çok korkuyorum sonucun kötü olmasından

10. 25 Ekim 2010
  11. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bide fiyat herşey dahilmi 1 800 tl

12. 28 Ekim 2010
  13. gulitta

gulitta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb ağrın fln oldumu ben de olucam da korkuyorum ve mümkünse fotograflarını atabilirmsn

14. 30 Ekim 2010
  15. Serap00

Serap00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar 8 kasımda amelıyatım var benımde hospıtal türkte erdinç beye bir çok kişinin tavsiyesi üzerine gittim yakınıma olan bi çok arkadasımın burnunu yaptı gayet doğal ve güzel daha amelıyat olmadım ama tavsiye ederim en azından bi ön görüşme yapıp bılgı alabilirsin...Fiyat 1.800 tl herşey dahil...Ameliyat için bazı tahlıller isteniyor..eğer ssklıysanız 12 tl ucret ödüyorsunuz...

16. 31 Ekim 2010
  17. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    umarım herşey çok güsel olur cnm ALLAH YARDIMCIN OLSUN BEN İKİ KİŞİ ARASINDA KALDIM ERDİNÇ BEY VE VELİ BEY EMRE BEYİ DÜŞÜNÜYORDUM ÇOK PAHALI GELDİ O KADAR İMKANIM YOK AMA OLSAYDI KESİNLİKLE EMRE BEY DERDİM

18. 31 Ekim 2010
  19. neferalem

neferalem realist Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    merb cnm foton yokmu koysaydın görürdük bizde merak ettim burnunu