ust uste boyadan sonra yipranmis saca kina tutar mi?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve icisleri tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : icisleri
  1. icisleri

icisleri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ustuste boya ve tutturulamamis renkten sonra ,siyah kina tasli kina ,renk ve besleyicilik itibariyla nasil olur??? Fikri ve tavsiyeleri olan arkadaslar???senağlama

2. 12 Ocak 2009
  3. eylul123

eylul123 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kına konusunda tecrübem oldukça fazladır senelerce saçımda kına vardı.sana ilk söyleyeceğim kesinlikle kına taşı hint kınası kullanma bu tür kınalar ilk önce saçına dolgunluk ve parlaklık verir gibi olur ikinci haftadan sonra saçlarına veda etmeye hazırlan çünkü bu tür kınaların boylardan daha beter olduğunu tecrübe ile anlamış bulunmaktayım.en iyi kına yeşil kınadır saçı besler fakat saçına sürekli kına yakmak saçın açık bir renkse turuncu bir kafa ile gezmek durumunda kalırsın.boyalı saç kına tutmadığı gibi kınalı saçta boya tutmaz buyüzden iyi düşünüp karar ver derim
    saçını beslemek istiyorsan tavsiyem zeytin yağı artı yumurta sarısını saçlarına haftada iki kez sür derim

4. 12 Ocak 2009
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bildiğim boyalı saça kına tutmaz..

6. 29 Mart 2009
  7. EU3

EU3 Guest

ben dün gece yaktim ve tuttu...cok begendim renginide koyu kizil oldu ancak ışıkta parlıyor ayrıca bizim ailede genetiktir saç beyazlaması bıkmıstım 2 haftada bir boyamaktan beyazlarım kapandı inşallah cabuk akmaz..valla sırf cabuk akmaz diye yaktım kınayı..insallahta oyle olur

8. 29 Mart 2009
  9. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    eylul123'e aynen katılıyorum. ben de hem dipleri besler hem de saç tellerini onarır diye 2 kez yaktım 2 hafta arayla; ama öyle illet ki çıkmıyo bi türlü saçtan, hem de yeşil kınaydı. boya gibi diil valla geri dönüşü yok, ona göre. yıpranmış saça en güzel şey sıcak yağ bakımı olur. 2 günde 1 zeytin yağı, susam yağı, badem yağı, hindistan cevizi yağı ve jojoba yağını karıştırıp ısıt cezvede, sıcak olarak sür saçın tamamına, dipler de dahil. (kına saç telini kapladığı için sonra bakımın saça işlemesine de izin vermiyor.) bu şekilde bekleyebildiğin kadar bekle, yumuşak formüllü ve silikon içermeyen bi şampuan kullan, ve mutlaka kremle. fönden uzak dur. ille de boyamam lazım diyosan loreal casting color amonyaksız boya kullan, daha az zarar verir.