Üsten çekmeceli mi, sepetli mi bulaşık mak??

Konusu 'Beyaz Eşya' forumundadır ve nastasia tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nastasia
  1. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    tecrübelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum... çünkü ben çok kararsız kaldım... üsten çekmeceli almayı düşünüyordum... fakat geçen gün gittiğim siemens bayisindeki kız üsten çekmeceleri kullananlardan şikayet geldiini ve kullanışsız olduğunu söyledi... tek tek çatal bıçağı dizmek sorun oluyormuş... ama onunda şöyle bir avantajı var... çizilme olmuyor ve hepsi çok iyi yıkanıyor... ama sepeti gerektiği zaman eline alıp çıkarıyorsun we tezgahtakileri hemen atıosun içine... off off kararsızııımmm...

2. 9 Mayıs 2009
  3. damla-dincer

damla-dincer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nişanlım bana ondan alalım dedi Bosch un da öyle bir modeli var bence çok gereksiz ekstra ücret için ayrıca onları tek tek dizmek problem zaten makineye akıtarak koyuyoruz ve gayet de temiz çıkıyor ben gereksiz diyorum...1600 küsür dü fiyatıda ama siemensi bilmiorum..

4. 9 Mayıs 2009
  5. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende bosch ta o modeli beğenmiştim sonra boschta ki bayan bize dedi ki bu makinanın alt sepetine büyük servis tabaklarını koyamıyorsun sığmıyor üst sepetin altında olan pervaneye değiyor eğer devamlı büyük tabakları elimde yıkarım diyorsan al dedi. bence bunu da düşün canım. tek tek dizmek ya da almak zor değil o kadar ama bu tabak olayı beni düşündürdü. ve bildiğim kadarıyla üst sepetin yükseklik ayarı da yok bu modellerde

6. 2 Ağustos 2009
  7. hunter7

hunter7 bana düşen,hep sabır... Pro Üye

Beğenildi:
    4.440
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşlar ben de bu modeli beğendim.alttaki kasıklık sepeti bana her zaman problem olmuştur.
    tencere ve tabak koyacağım zaman beni engellediğini düşünürdüm.ama söyledikleriniz kafamı karıştırdı.bir kez daha araştıracağım.

8. 2 Ağustos 2009
  9. doddy

doddy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence alabilirsin, çünkü geri dönüşü mümkün. Sonradan normal çatal bıçak sepeti alınabiliyor. Onu aldığın zaman da tepedeki sepeti çıkarırsın ve makine klasik kullanımına döner. Benim bildiğim kadarıyla üst sepet yüksekliği bu modellerde de değişiyor.

10. 17 Ağustos 2009
  11. asliceylan

asliceylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimkide üstten çekmeceli olandanmış.farkında olmadan almışım onu:)ama çok memnunum.tek tek dizmek falan da problem değil.koyuyorsun normal bi şekilde hatta bana daha kolay geldi bir de çatal kaşıkların çizlmemesi açısından çok iyi.tabakları yerleştrme problemi de yok çünkü ayarlanabilir oluyor rafları tabi boshunki siemensi bilemicem canım ama kullanışlı.

12. 25 Ağustos 2009
  13. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de yeni aldım bu çekmeceli modelini ama benimki de bosch ve üst sepetin 3 farklı yükseklik ayarı yapılabiliyor, böylece pervanede dönme sorunu olmuyor. Çatal-bıçak yerleştirmek de problem olmadı benim için, hem daha iyi yıkıyor. Altta çatal-bıçak sepeti olmadığı için tencereler gibi büyük eşyalar daha rahat sığıyor. Ama ist89'un dediği gibi çekmece çıkarılıp alta klasik sepet de alınabiliyor, öyle de kullanmak mümkün. Kısacası ben memnunum tavsiye edebilirim...

14. 26 Ağustos 2009
  15. asliceylan

asliceylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  16. 27 Ağustos 2009
  17. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
  18. 4 Eylül 2009
  19. ELaMeHMeT

ELaMeHMeT Bebişlerimi Çok Sefiom <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben 2sinide kullandım ama normal sepetler daha kullanışlı oluyor dediğin gibi tek tek dizmen gerekiyo buda direk alıp koymaktan zor oluyor bence bu şekildede gayet temiz oluyor zaten yıkayarak koyuyoruz ve tertemiz çıkıyor
    Şimdiden hayırlı olsun canım ağız tadıyla mutlu mesut günlerde kullanmayı nasip etsin Rabbim
    Güle güle kullan ve eskit :)