Üstüne görme ile hamile kalanlardan yorum istiyorum...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve librarian tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : librarian
  1. librarian

librarian Bir garip yolcuyum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, üstüne görme ile hamile kalmış olabileceğimden şüpheleniyorum.Ama bu güne kadar hayal kırıklıklarım ve eşimin ''idrar testi yapma lütfen'' ricası üzerine sizlerden, özellikle birebir üstüne görme ile hamile kalan bayanlardan deneyimlerini benle paylaşmalarını rica ediyorum.
    Ben sürekli düzenli adet görürüm 27-28 günde bir ve hiç şaşmaz tarihler.Adetim 6-7 gün ve oldukça yoğun sürer.Yalnız son adetim sadece 1.5-2 gün ve yoğun olmadan geçti birden kesildi.Ateşim hiç düşmüyor, halsizim,sürekli uykum var,akıntımda artış ve sağ kasığımda ara ara batma var.Ne olur bana test al yap demeyin, yorumları okumak beni yıkmaz ama, o testi tek çizgi görmek beni oldukça sarsar.Şimdiden teşekkürler...a.s

2. 5 Ağustos 2008
  3. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    canım bence bunu en iyi anlamanın yolu elbetteki test yapmann. hadi inş iyi haberlerr:))

4. 5 Ağustos 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım buradan söylenecekler senin gerçeği bilmen kadar tatmin edici olmaz ..evet test almaya yıldın belki ama yapılacak tek şey bu..biz ne söylesek boş..hamileliğin bir sürü belirtisi var..kimi yaşar bunu kimi hiç anlamaz ...o yüzden bence eşine söylemeden yap derim..inşallah hamişsindir..

6. 5 Ağustos 2008
  7. librarian

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorum ama...korkuyorum hem de eşime söz verdim, kahretsin ki öyle kolay dönemem sözümden,y da gizli saklı yapamam....yaaaa neyse boşuna açtım sanırım bu konuyu.Çünkü tahminim hep iyi dilekler, temenniler olacak...Olsun hepinizi seviyorum dua:tesellilarım sizlerle...:teselli:

8. 5 Ağustos 2008
  9. librarian

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tamam bugün yapacağım testi.Gizli de olsa yapacağım boşyere umutlanmaktansa rahat rahat geçiririm günlerimi 18 Ağustos'a kadar...Sizlere de haber veririm sonucu...Kalbim tanıdık tanımadık burdaki herkesin yanında...Allah hepimizin dualarını kabul etsin...

10. 5 Ağustos 2008
  11. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    canım kesınleıkle test yapmalısın çünkü eger hamıleysen kanaman olması pekde normal degıl düşük tehlıken olabılır.bırebır yasadıgım için biliyorum.eger öyleyse hemen gıdersın doktora ve ılac verır ama eger tek çizgi cıkarsada üzülme,hepimizin umutları önüzmüzdekı aylar inşallah...

12. 18 Ağustos 2008
  13. orkidenn

orkidenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gülüm noldu bişey yazmamıssın merak ettim bende üstüne olmaktan şüpheleniyorum ama belirtilerim psikolojik gibime geliyor sende noldu???

senay1901 bunu beğendi.
  14. 19 Ağustos 2008
  15. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    bence bu kez kesın sonuca gıt ve kanda baktır sorarsa esın dersın ama bu kez baska kanda yaptırdım dersın
    allahım sen ve senın gıbı tum ısteyen arkadaslara tez zamanda nasıp etsın
    guzel haberlerle donmeyı nasıp etsın rabbım...

16. 20 Ağustos 2008
  17. librarian

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ilginiz için hepinize çok teşekkür ederim.Uzun zamandır giremedim siteye işler çok yoğun kusura bakmayın.Maalesef günümde adet oldum ve hayallerim suya düştü,şu an adet oluyorum:KK43: Ama dualarım hepimiz için...Sanırım fazla evhamlı olmak ve stres içinde ne olacak sonuç diye beklemek insanın hormonal düzenini çok bozuyor.Artık takmamaya çalışacağım arkadaşlar.Eğer hayırlı bir haber alırsam sürpriz bir şekilde, ilk sizlere duyuracağım.Kendinize çok iyi bakın.Hepinizi tanımsam da çok seviyorum...

18. 21 Ağustos 2008
  19. orkidenn

orkidenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim dualarımız hepimiz için hersein hayırlısı sakın kafana takıp üzülme en kısa zamanda mutlu haberlerini bekliyorzkaydirigubbakcemile3

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.