üstüne görme ile ilgili bana cevap verin :((

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve yesil79 tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yesil79
  1. yesil79

yesil79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bayanlar 9 aylık evliyim 2 ay önce rahim filmi çektirdim 2 aydır her ay 3 gün öne geliyo yalnız bu ay 6 gün erken oldum koyu kahve yani siyah gibi olda ama çok az oldu .. Ve yine aynı ay içinde dün koyu bir akıntı geldi pembe gibi sadece 1 kere geldi çok akda bugün ama bu kadar başka bişey yooook .. Sizce üstüne görme böylemi olur lütfen biri bana cevap versin test yapmak istemiyorum umutlanmak çok kötü :2:

2. 28 Temmuz 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Hamile olabilirsin canım..

4. 28 Temmuz 2010
  5. red_cake

red_cake inanıyorum ben aşkımaa Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    evet olabilirsin

bence bi test alıp yapmalısın emine

6. 29 Temmuz 2010
  7. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    başka bir sorunda olabilir cnm umarım gebesindir

8. 29 Temmuz 2010
  9. kelebeklikuzu

kelebeklikuzu SANA EMANETİZ RABBİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah hamilesindir
    test yapmalısın bence eğer gebelik yoksa ve bekliyorsanız bi doktora görün derim ben her ihtimale karşı.

10. 29 Temmuz 2010
  11. yesil79

yesil79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elif cim mrb ilgin için tşk ediyorum inanki bebek için çok ümitleniyorum .. Az önce doktorumu aradım bana normal diyor çok koyu siyah geldi bu ayın 8inde geçen aya göre 5 gün erken oldu ve yine aynı ay içinde sadece 2 gün kahve leke geldi bana önümüzdeki aya kadar bekle ağustosda adet olmaz isen gelirsin diyo beklemek çok kötü....

12. 21 Eylül 2010
  13. fts27

fts27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende üstüne gördüm ve anlamadım. normalde 6 gün regl olurum ama 4 gün oldum yalnız kanamam normaldi. bikaç gün sonra sürekli leke geldi ben stresten herhalde dedim. sonra test aldım yaptım negatif çıktı.daha sonra doktora gittim muayene (alttan) oldum.kan testinde hamile çıktım.fakat düşük oluyormuş.çok üzüldüm anlamadığım için.malesef bebeğimi kaybettim. 2 yıldır uğraşıyorduk bebek için...şimdi her adette şüpeleniyorum ama hep hüsran:2:

14. 21 Eylül 2010
  15. fts27

fts27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende üstüne gördüm ve anlamadım. normalde 6 gün regl olurum ama 4 gün oldum yalnız kanamam normaldi. bikaç gün sonra sürekli leke geldi ben stresten herhalde dedim. sonra test aldım yaptım negatif çıktı.daha sonra doktora gittim muayene (alttan) oldum.kan testinde hamile çıktım.fakat düşük oluyormuş.çok üzüldüm anlamadığım için.malesef bebeğimi kaybettim. 2 yıldır uğraşıyorduk bebek için...şimdi her adette şüpeleniyorum ama hep hüsran:2: