Üstüne görme Yardım...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve incesaz tarafından 27 Ekim 2009 başlatılmıştır.

27 Ekim 2009
    Konu Sahibi : incesaz
  1. incesaz

incesaz Cam Kenarında Uyuyan Kedi Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar 4 gundur sıkıntıdan uykularım kacıyor cumartesi gunu adet olmam gerekıyordu her zamankı gıbı ufak pembe bırseylerle basladı tamam oldum dedım cunku her ay olan karın agrılarımda vardı fakat pazar gunu kesıldı sabah hıcbırsey yoktu pazartesı yıne ufak pembe kahve lekelenme gıbı bırseyler vardı ve bugunde aynı sekılde devam edıyor bellı belırsız garıp olan ılk gunden berı karnım agrıyor adet olacakmısım gıbı yanı tum adet belrıtılerım var normaldede gunlerım cok sasmaz duzensızlıgım yoktur üstüne görme denen şey nedir hamıle olabılırmıyım belırtılerı falan nelerdır ustune gormenın acaba bunu yasayan yada benım yasadıgım gıbı bısey yasayan varmı yazsın lutfen sınırlerım cok bozuk bu garıp gecıkme tarzı seye:KK43:((( mafoldumben

ustune gorme denen olayda adet belırltılerı olurmu agrı gıbı?

2. 27 Ekim 2009
  3. AsoKa

AsoKa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    123
    canım bende senlen aynı durumdayım. 22 ekim adet günümdü. hafif bir pembelik gördüm. daha da bişey görmedim, okadar az yani. bugün üstüne 5 gün geçti hala tık yok... test yaptım negatif. ama adet te olmadım. sol kasığımda ağrı var. pek te adet olcam gibi hissetmiyorum. ama mecbur bekliyorum:KK43: inşallah olmam tabi..
    canım diyeceğim odur ki. bence birkaç güne belli olur durumun. bir test yapmanı tavsiye ederim. en azından bir fikrin olur. bildiğim kadarı üstüne görme olayı normal adet gününden az sürüyor ve az miktarda kan oluyor. senin durumuna benziyo yani. :) hayırlı haberlerini bekliyoruz. ve tez zamanda testttttttttttttttttttt :)) opuyorumnanaktan

4. 27 Ekim 2009
  5. EU2

EU2 Guest

evet üstüne görmede adet ağrısı gibi oluyor.ben de hamileliğimin başında şakır şakır kanamıştım..

6. 28 Ekim 2009
  7. incesaz

incesaz Cam Kenarında Uyuyan Kedi Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    sagolun canlarım :KK43: sabah erkenden test yaptım negatif ...off of

değilsem neden böyle olduki acaba

8. 29 Ekim 2009
  9. AsoKa

AsoKa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    123
    hayırlısı olsun canım. üzme kendini. 10-15 gün sonra pozitif sonuç görenler var. bence biraz daha bekle testi tekrarla.. olmazda kısmet artık... stresten falanda oluyo öyle anormal kanamalar yada gecikmeler.. kafana takma. inşallah en kısa zamanda hamile olursun.

10. 29 Ekim 2009
  11. perihan80

perihan80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sm arkadaşlar lutfen bana yardım edın ben son adet gunum 29 eylul oldum 27 gunde 1 oluyorum şaşmaz. ekım 13 de şiddetli sag kasık agrısıyla doktora gıttım. sonuç sag tarafımda dominant folıkul çatlama fılan olacagı için agrı yapıyormuş öle dedı. o gece itibariyle eşimle duzenli ilşkıye gırdık. 25 ekım adet gunumdu olmadım 2 gun sonra sabah adet oldum ilk gun ve 2. gun kanamam normal adet kanamasıydı yalnız 2. gun ögleden sonra bıttı sag kasıgımda agrı var batmalı. kanımın rengıne koyu kahve gıbıydı ara ara kırmızıydı. bu sabahta hafif mide bulantım oldu ama önemsemedım. doktorada gıtmek istemıyorum. sizce ne olabılır fıkırlerınızı beklıyorum.

12. 29 Ekim 2009
  13. zehraalimansur

zehraalimansur herşeyin hayırlısı olsun Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    incesaz kan testi yaptır bence

14. 26 Kasım 2009
  15. vhite

vhite Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlarrr ben 2 ay önce ilişkiye girdim eylül ayında fakat ilişki esnasında korunmadık fakat içime de boşalmadı erkek arkadaşım daha sonra o işi dolayısıyla yurtdışına döndü ekimde kanamam oldu normaldi kasımda kanamam yine oldu normaldi şimdi kasımdaki kanamamın ardından 1 hafta geçti ve şiddetli kasık ağrım varrrrr üşüttüm mü hamile miyim çok üzülüyorum sınavlarım da var stres oluyorum biri bana yol göstersin....

16. 26 Kasım 2009
  17. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    İlişkiden sonra iki ay normal adet görüp de hamile olmaktan korkacak kadar cahilsin ama evlenmeden erkek arkadaşınla ilişkiye girmeyi becerebiliyosun maşallah :eek:lmaz: sana söylenecek hiçbişey yok kızım, Allah akıl fikir versin... :kızgın:

18. 30 Kasım 2009
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kimsenin hayatını yargılamak bize düşmez! böyle bişey yaşamış arkadaş derdi var ve yardım istiyo ..tedirgin olmuş olabilir ...hamile olduğunu sanmıyorum bende...
    LÜTFEN UNUTMAYALIM! ALLAH ıNSANA KINADIĞI HıÇBıR ŞEYı YAŞATMADAN ÖLDÜRMEZ!
    Siz hata yapmamış olabilrsiniz kendinizce unutmayın... kızımız,torunlarımız olabilir ilerde o yüzden dikkatli konuşmakta yarar var ....

cadikedi bunu beğendi.