üstüne görme

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ingilizceci tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ingilizceci
  1. ingilizceci

ingilizceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bazen formda okuyorum hamıleymısım ustune gormusum 2 ay sonra anladım dıye yazılıyor pekı ustune gorme normal adetten farklı degıl mı nasıl oluyorda 2 ay adet goruluo anlamadım bılen var mı ustune gorenler varsa bızlerı bılgılendırsın :nazar:

2. 22 Ekim 2008
  3. galisra

galisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım farklı oluyormuş bildiğim kadarıyla yani mesela miktarı daha az ve rengide kırmızı değil pembe veya kahverengi oluyor zaten kan varsa bi sorun var demekmiş..Tecrübeli değilim ama bilgilerimi paylaşayım dedim..

4. 22 Ekim 2008
  5. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ismini hatırlamıyorum ama bende bir doktorun internet sitesinde okumuştum

herzamankiyle aynı olmazmış,
    agrısı sızısı ,kan miktarı, koyuluğu süresi farklı olurmuş

yani daha öncekileri göz önüne getirirsek ayırdedebilirmişiz

mesela normalde günde 3 kere ped değiştirecek kadar kanama oluyorsa üstüne görme dediğimiz olayda azar azar geliyorsa şüphelenebilirmişiz
    yada normalde aşırı sancılı olupda biranda agrısız regle oluyorsak o zamanda şüphelebilrmişiz vs. vs

6. 22 Ekim 2008
  7. kk_mm

kk_mm Guest

canım bende bu konuda başlık açmıştım ama ilgilenen omadı sagolsun bi kaç aradaş yazmıştı.
    hepsininkide normal adetten farklı oldugunu yazıyordu daha çok kahverengi aık oembe renginde lekelenme oluyormuş ve kısa sürüyormuş
    ama yaşayanlarda yazarsa sevinirz..

8. 4 Ekim 2010
  9. fen_ci

fen_ci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bişey sorcam eşim 2.5 aydır yanımda yok sehir dışında çalışıyor 2aydır düzenli her ayın 29 unda adet oldum tabiiiii çocuk ihtimali düşünmediğim için hiç adetimi takip etmedim bu süre içinde bugün takvime bakınca benim adetimin geçmiş olduğunu anladım hemde 6 gün adet belirtileri falan da yok daha sizce hamile olabilirmiyim çünkü çok istediğim zamanlarda test yapardım inanmazdım yine yapardım sıkıldım artık üstüne görme hakkında ne biliyorsunuz yaşayan varmı böle bişey mi merak ettim 3 yıldır istiyoruz ama yok zaten olursada şokkkkk oolurum artık değimli ama eşime sürpriz olurdu

10. 1 Ocak 2011
  11. nur00

nur00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK50:geçen ay 4 aralıkta adet oldum..normalde her ay 2-3 gün geç gelir ama aksine bu ay 31 aralıkta adetim geldi ama koyu renk ve çok az miktarda...ne ağrı var ne sızı...üstüne görme dedikleri olabilir miki...yardımcı olursanız sevinirim:))

12. 1 Ocak 2011
  13. once

once Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    b.annemin 3 cocugu olmus. ucunede gebeyken hep adet gormus. her ay ve herzamanki gibi kanamasi olmus doguma kadar. bende ondan duymustum. ha bide ben hamileyken arada sirada kanamam oluyordu ama doktor dusuk tehlikesi gozukmuyor derdi hep.))) bilmiyorum yani)))

14. 1 Ocak 2011
  15. scuba

scuba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    nurcum bende 1 aralıkta adet olmuştum 29 unda kırmızı renkte az miktar kanamam oldu adet oluyorum sandım ama kesildi bir dahada gelmedi. dün sabah idrar testi yaptım hamileyim belki seninde drurumun böyledir. dr um o lekenin önemli birşey olmadığını söyledi. rabbim gönlüne göre versin.

16. 2 Ocak 2011
  17. nur00

nur00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK52:idrar testinde bişey negatif çıktı:))bir de hastalığımın 2.günü akşamı tuvalette elime koyu kan pıhtısı kahverengi leke geldi saatler oldu dahada bişey gelmedi...yarın kan testi yaptırcam..hadi hayırlısı bakalım...yine de ilgiinize teşekkür ederim:)

18. 2 Ocak 2011
  19. nur00

nur00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maaalesef arkadaşlar kan testi yaptırdım 0 çıktı...hamile falan değilim.hala koyu lekelenme ve kan pıhtıları ara ara gelmeye devam ediyor...ne ağrı var ne sızı..hayırdır inş..yorumlarınızı bekliyorum..