üstüne görme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve HDUYGU tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

31 Aralık 2008
    Konu Sahibi : HDUYGU
  1. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar gene ben ama telaşlı ve meraklı olduğumdan sürekli aranızdayım
    acaba aranızda üstüne görme ya da yerleşme kanaması yaşayıpda gebe olduğunu öğrenen var mı

2. 31 Aralık 2008
  3. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Ben kızıma hamile kaldığımda üztüme görmüşüm ve ben hamile olduğumu diğer hamişler gibi 1 aylıkken değil 2 aylıkken öğrenmiştim....bu yüzden bayanlar hamile kalmak istediğimiz dönemlerde lütfen sağlığımıza ve yağtığımız ev işlerinde dikkatli olalım ve kullandığımız ilaçları doktora danışmadan kullanmayalım çünkü ben hamile olduğumu hastalıkla öğrendim ....dikkat edelim ve ağrı kesici bile içsek aman dikkat diyorum.....

4. 31 Aralık 2008
  5. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim sihirsensin ama nasıl olau üstüne görmen
    benim yaşadığım şu an
    adet günümde hafif lekelenmem oldu kahverengi arada kırmızı da olabiliyor ama çok az geliyor leke yani bunu merak ediyorum acaba benimkli de üstüne görmemi

6. 31 Aralık 2008
  7. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bayanlar neredesiniz ya cevaplarınızı bekliyorum lütfen yardm edin yaşadıklarınızı bana iletin ki cesaret alayım sizden

8. 31 Aralık 2008
  9. edranill

edranill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de üstüne görme gibi bir şey oldu canım. 26aralıkda adet olacaktım ama 23aralıkda açık pembe ertesi günde kahverengi kanama oldu. ben yine adet oldum bu ayıda kaçırdık dedim ama kesildi hemen. 26aralıkdada kan testi ile hamile olduğumu öğrendim hihoyyyt

10. 31 Aralık 2008
  11. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    BENDE AYNI ŞEY OLDUĞU İÇİN AÇIKÇASI ŞÜPHELENDİK VE DR AGİTTİK VE TESET YAPILDI AMA TESET İDRARLA OLAN DOĞRU ÇIKMADI HAMİLE DEĞİLİM ÇIKTI AMA BEN YİNEDE DİKKATLİ OLMAKTA YARA VARDIR DİYE DÜŞÜNDÜM ÇÜNKÜ BENİM ANNEMDE ÜSTÜNE GÖRMÜŞ BANA HAMİLEYKEN HERALDE ÖYLE DEDİK VE SONUNDA 2 AYLIKKEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİK AMA TAM 3 KEZ TEST YATIK SONUNDA KANDA ÇIKTI HAMİLE OLDUĞUM:hooray:..
    AYRICA BEN İLK LEKELENMEDE ÖĞRENDİM Kİ EĞER BÖYLE OLURSA BÜYÜK BİR İHTİMALLE KIZ OLUYORMUŞ VE ŞİMDİ BENİM 5 YAŞ 3 AYLIK DÜNYALAR TATLISI PRENSESİM VAR ÇOK ŞÜKÜR!
    ALLAH HERKESE NASİP EDER İNŞALLAH HAYIRLISI BU YENİ YIL SİZLKERE VE TÜM BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN HERKSE UĞURLU VE MUTLU GELİR İNŞALLAH!

12. 31 Aralık 2008
  13. edranill

edranill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdi ozaman benim kızımmı olacak delikafadulden

14. 31 Aralık 2008
  15. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Inşallah btnm ya inşallah eli ayağı düzgün aklı başı yerinde olsun kız olsun erkek olsun farketmez allah boyu kucaklamayı nasipeder inşallah canım....

16. 31 Aralık 2008
  17. edranill

edranill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    koskocaman içten bir AMİNNNNNNNNNN

18. 31 Aralık 2008
  19. mektupp

mektupp çok yorgunum çok Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    ben sağlık personeliyim bende üstüne gördüm hamile olduğumu 8 haftalık olunca öğrendim. ama takipte ve ilaç kullandığım için ultrason ve idrarda gebelik genede baktırmıştım ama negatifti. bu ay gene olmadı derken hamileymişim.tabi buarada röntgen çektim sonrası tam bir kabustu.3 taramada down testi pozitif çıktı.ama genede doğurdum.ve şimdi 4 yaşında son derece sağlıklı bir kızım var allahıma şükürler olsun.ama kız yani. bunuda yeni duydum.