Ustura

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve RachelB tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

14 Ekim 2009
    Konu Sahibi : RachelB
  1. RachelB

RachelB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Az önce kuaförden geldim kaküllerimi kestirdim ve makasla kestiler. Usturayla kestiricektim ama söylemeyi unuttum. Kuzenim kakül makasla kestirilince iğrenç oluyor ama usturayla kesilince çok hoş durur dedi. Aralarında gerçekten bir fark var mı?

2. 15 Ekim 2009
  3. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    makasla kesilince daha kalın uçlu oluyor ama diğer türlü uçlarına doğru inceliyo.. benim gördüğüm yani.. bende geçen gün evde kendim makasla kestim burdaki perçem kesme topğine bakarak ama çok beğenmedim neyse idare edicez artık

4. 18 Ekim 2009
  5. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım makasla çok küt bi kesim duruyo usturayla biraz daha yumuşakyerimseniben

6. 22 Aralık 2009
  7. gul_perisi

gul_perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    88
    bndee usturaa vuruluan saç incelrr diee biliorumm.o yüsdenn saçımaa ustra vurdurmam hiç makslaa kestirimm saçlarım incee telli en asındann makaslaa kestrncee tüyy gibi olmaktann kurtuldu saçlrmm :d bncee maksss incee telli saçlar için

8. 22 Aralık 2009
  9. theworldismine

theworldismine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aman kızlar sakın usturayla saç kestirmeyin. Ben 3 ay önce öyle bir hata yaptım ve saçlarım cansızlaştı inceldi mahvoldu. Suan yeni toparlanıyor. Güzelim saçlarımı mahvettim:eek:lmaz: