Üşüttüm mü yoksa hamile miyim acaba ??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve hadimelegim tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : hadimelegim
  1. hadimelegim

hadimelegim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar 7 - 8 gündür öğlenleyin başlayıp uykuya kadar devam eden adet sancısı şeklinde bel ağrısı yaşıyorum. beraberinde 3 gündür kasıklarımda ağrı başladı. adetime 2 gün var. normalde ben adet öncesi ağrı çekmem. adet olacağım gün ağrım başlar ve olduktan sonra 2 gün devam eder. idrarımda yanma yada zorlanma yok. sabahlrı ben normalde hep bi bardak oda sıcaklığında su içerim, alışkanlık. artık her içişimde feci midem bulanıyor. öyle sbah bulantım çok yok ama, gün içinde bazen öğürtecek derecede midem bulanabiliyor. bayramda ben biraz üşüdüm ayaklarımdan, ziyaretler esnasında. sanırım ince giyinmiştim:eek:. bütün bu üşütmenin etkisi şimdiye kadar çıkar mı? etkisi olur mu sizce? :sinifsinif:

2. 3 Ekim 2009
  3. 1numara

1numara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üşütmüşte olabiirsin ama yazdıklarında gebelik belirtisi dikkatli ol bundan sonra.eğer istiyorsan umarım hamilesindir canım.

4. 3 Ekim 2009
  5. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım adet sancısıda olabilir ama inş diyelm

6. 3 Ekim 2009
  7. asgd

asgd Guest

canım üşütmüş olabilirsin .bıldıgım kadarıyla hamılelık belırtılerı bu kadar erken baslamıyo bıraz daha bekle olmadı test yaparsın zaten adetındekı gecıkme bellı eder kendını ama sonuc olarak hamıle olsanda olmasanda usutmuste olabılırsın kendıne dıkkat et bebkte ıstıyosan ınsallah hamılesındır canım sevgiler

8. 3 Ekim 2009
  9. ecegun

ecegun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde adetime 2 gün var ve bende kasık ağrısı çekiyorum 4-5 gündür. bu sabahta çıkardım. acaba üşüttüm mü diyorum ama insallah hamileyimdir de içimden geçiriyorum. kasıklarımda ki ağrılarda batma şeklinde. genelde sağ tarafta ama arada bir sol tarafımda hissediyorum. ama onun dışında göğüslerde koyuluk göbek altında çizgi gibi falan bi belirti yok. sende ne gibi değişiklikler var?

10. 3 Ekim 2009
  11. hadimelegim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    bende de çizgi yok hiç, göğüslerideki koyuluk hemen olmuyormuş zaten, 3. ayda falan çok koyulaşıyormuş. göğüslerim çok şişti ve ağrıyor benim yalnızca. damarlanma var ama yapı olarak zaten damarlı olduğundan ve adet zamanı daha belirgileştiğinden o damarlar, ayırdedemiyorum. çok fazla uyuku ihtiyacı duyuyorum, bugün işyerinde geceden uykusuzluk yaşamamış olmam rağmen azap duydum resmen. bir de, bahsettiğim gibi bel ve kasık ağrım var. bir de dün bir iki damla açık kahverengi lekelenmem geldi. gebelik yaşamış arkadaşlarıma sorduğumda yerleşme kanaması olabilir dediler. ama üşütmeye bağlı da olabilir belki. bebek istiyorum sağlıkla inşallah. şuanda ezan okunuyor, ecegüncüm rabbim sanada isteğen herkesede banada, sağlıkla hayırlarla tez zaman nasip etsin evlatlarımızı inşallah...kaydirigubbakcemile5

12. 3 Ekim 2009
  13. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    adetine ne kadar var cnm

14. 3 Ekim 2009
  15. ecegun

ecegun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım ALLAH herkesin gönlüne göre versin. gebeliği 4-5 gün önceden belirleyen testlerden alayım dedim ama her aczanede de satılmıyor. haftasonuda zaten sadece nöbetçiler var. çok merak ediyorum dün gecede çok güzel çok hayırlı bi rüya görmüştüm. insallah hayırlı habere çıkar. şu ara o kadar çok ihtiyacımız var ki bu habere. adet günüm yarın ve p.tesi. ama bazen gecikmelerde olabiliyo. o yüzden de çok umutlanmıyayım diyorum ama elde değil çünkü hiç bu kadar kasık ağrısı hissetmedim hata geceleri ayağımı kasıyor ağrılar.

16. 3 Ekim 2009
  17. betl_24

betl_24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aranıza yeni katıldım inşallah rüyan hayırlara çıkar bende seninle aynı belırtılerı yasıyorum inşallah hayırlı haberlerını alırız.

18. 3 Ekim 2009
  19. hadimelegim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    inşallah ya inşallah... ya testler hemen çıkmayabiliyor ve moral bozuyor. zaten 1-2 günümüz kaldı, bekleyelim bence. bu ay bende güzel bir rüya gördüm, kısmet. Rabbim sağlıkla hayırlarla hepimize tatdırsın anneliği inşallah...