utandım.

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Elifz tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Elifz
  1. Elifz

Elifz Guest

merhaba arkadaşlar ben sınavlardan sonra memleketime gitmiştim..neyse annem okula gittiği için ben halamın yanına çıkıyodum evde sıkılınca.nihan teyze var işte halamın eşinin kardeşi.sürekli bana iltifat ediyo ondan sonra nebiliyim oğlundan bahsediyo sürekli.oğlu astsubay acaba dedim hani doğuda falan görev yapıyoda ondan mı sürekli oğlum oğlum deyip duruyo diye..yok o da değil..sürekli kızım sen şimdi öğretmen mi çıkcan,bizede gel demeler falan.önceden bu kadar konuşmazdı benimle merhaba merhaba o kadar.oğluna mı istiyo beni bu kadının amacı ne anlamadım.3 günüm oğlunun ne kadar iyi,yakışıklı falan olduğununu dinlemekle geçti...çok komikti ama utandım bee çok utandım..
    sizin başınızada geldi mi böyle bişey?

2. 21 Nisan 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Gençlikte normaldir...:nazar:
    Büyükler böyle yakıştırmalar yapar hep

4. 21 Nisan 2009
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Birçok defa başıma geldi bu tip imalar.Hatta bir keresinde teyzecik oğlunun fotoğrafını yollamış kuzenimle.Eve geldim,bir baktım odamda adamın birinin fotoğrafı.:roflol: Doktormuş kendisi.:smiley-cool:
    Olur böyle şeyler.Her genç kızın başına gelebilir.:smiley-cool:

6. 21 Nisan 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    takma kafana...olur böyle şeyler...

8. 21 Nisan 2009
  9. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım..seni çok iyi anlıyorum benimde çok kereler geldi başıma
    ..yol yapmış kadın sana
    tabi yersen:eek:

10. 21 Nisan 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Geldi tabi...her genc kizin basina geliyor bir zaman sonra...:nazar:

Ama ben hic utanmazdim...:icecream:bir keresinde izindeyken bir teyze kizim seni istemeye gelelimmi demisti....bende gelin teyze gelin...biraz eksin diksin olur demistim:lepi:

12. 21 Nisan 2009
  13. neden utandınız ki ? olur öyle yakıştırmalar ..

14. 21 Nisan 2009
  15. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    geçen sene hastane bahçesindeyim,babamın durumu ağır,komada herşeye hazırlıklı olundedi doktorlar, yoğun bakımda babamı görmüşüm,çıkmışım perperişanım ağlıyorm bi kadın yanaştı yanıma biraz halleştik sonra oğullarından bahsetmeye başlamazmı yaw ben orada acılıyım dertliyim senin oğlunumu düşünecem,oğlu oğlu başımın etini yedi hiç tanımadığım kadın başım oldu mu davul-tatlicadiarzu-kadın sürekli oğlunu anlatıyo nerdeyse git başımdan diye bağıracam o derece yani,neyseki bisüre sonra kadının işi bitti hastaneden gittiler,yoksa git başımdaaaann diye bağıracaktım hastane bahçesinde avazım çıktıı kadar :mymeka:bizim millet böle milletçe bi arızamız var bu oğul gelin vs olaylarındabenneyaptımki

16. 21 Nisan 2009

17. kaydirigubbakcemile3
    benide nişanlıyken bi teyze gözüne gözüne kestirmişti. dedim ben nişanlıyım. olsun ayrılırsın bizim için sorun yok demişti :roflol:
    amman pek gururum okşandıydı -tatlicadiarzu-

18. 21 Nisan 2009
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    ha bi de avukatımız beni kendi damadının kardeşine yakıştırdı,resmini falan gösterdi o da böle kaos içinde oldu,biz orda davamızın derdindeyiz,kafa patlatıyoruz kadın arada bak senle bunu evlendirelim harita mühendisi çokda yakışıklı boylu poslu diye bana resim gösteriyo :bbo: fena da deildi hani :eek: