ütülünün minik barbunyası...

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve DearesT tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : DearesT
  1. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yaşamımda ilk kez bişeyleri tarif ederken anlatırken yazarken bukadar zorlanıyorum...hangi kelimeyi kullansam yeterki hissettiğim şeyi tariflemeye...mutluyum, çok sevinçliyim, bulutların üzerinde gibiyim...hayır işte...hiçbiri yeterli değil...hamileyim...bizim minicik bir bebeğimiz olacak...babasının barbunyası...6 mayıs günü geliyorum dedi barbunya...beni dinlemeyip test almadan gelen babasına çok kızmıştım...korktu galiba kızgınlığımdan gidip aldı...kapıdan çıkarken de çok güldürdü beni..."şunun gebelik testi dışında bir adı yok mudur"..."niye?"..."ya ne bileyim ya"..".var canım prediktör"..."heee tamam ozaman alim gelim"...
    test alınır, betiş testi yapar ama evin iki üyesi de hiç beklemez bu sonucu...tek çizgiden emin olan betiş bakmadan kenara bırakır testi...sonra lütfen alıp bakar...aaaaaaaaaaa....çift çizgi...koceeeemmmmm....iki çizgi bu...
    canım alt kat komşuma haber verdik ilk...şoka girdin sen dedi bana sonradan...yüzün bembeyaz, titriyordun....insanın aklından neler geçiyor...anne oluyorum yaaa...anne oluyorum...minicik bir bebek var içimde babasının barbunyası, annesinin gözbebeği...
    cuma günü gittik doktorumuza, herşey yolunda çok şükür...6 haftalık bebeğimiz şuan...12 ocak muhtemel doğum tarihimiz...her hamileyim dediğim kişi oğlun olacak dedi, oysa tüm takvimler kız diyor...tam bana göre bir durum yani...Allahım hayırlısını nasip etsin...ütülünün ultrasona bakarkenki halini fotoğraflamak isterdim...şaşkın yüzüne sonsuza dek gülerdim sanırsam...
    Allah isteyen, bebeğimiz olsun diye dua eden herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah...
    dilerim bizim gibi barbunya sahipleri de sağlıkla huzurla alsınlar bebeklerini kucaklarına...

2. 18 Mayıs 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin
    çok sevindim
    sağlıcakla gelsin inşallah....

4. 18 Mayıs 2009
  5. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canımm çok sevindim Allah hayırlı uğurlu etsin..
    belirtilerin yokmuydu pekii

6. 18 Mayıs 2009
  7. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

8. 18 Mayıs 2009
  9. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Kıyamam yaa Ne güzel bir haber bu Maşallah canım.Rabbim sağlıkla,huzurla kucağına almayıdanasip etsin minik yavrunu..Dikkat et kendine olurmu canım..Allahım isteyen herkezede nasip etsin özellikle buradada bekleyen çok tatlı kardeşlerim var onlara ...

Betişcim sağlıkla inşallah gelsin barbunyan.. a.s a.s. a.s.

10. 18 Mayıs 2009
  11. DearesT

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim hepinize...
    çooookkkkkkkkkkkkkkkkkk............

12. 18 Mayıs 2009
  13. BenAskMelegi

BenAskMelegi ol DE olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok tebrikler rabbim sağlıklı bir 9ay geçirmeni ve kucağına almayı nasip etsin

14. 18 Mayıs 2009
  15. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Tebrikler barbunyanin anacigi sag salim kucagina da alirsin ins....

16. 18 Mayıs 2009
  17. DearesT

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yok...hiç belirtim yoktu...2 ay önce bıraktım ben d. kontrol hapını...ille de hemen olsun bebeğimiz demedik...sadece ilaç kullanmıyordum...bir de 6 ay korur hap bıraksan da derler ya hep...yalanmış...
    hiç belirtim yoktu, ama nasıl bişeyse test yapmadan 2 gün önce beni gören beş kişi hamilesin dedi...daha günüm bile gelmedi ki dedim, olsun yüzünden gözlerinden belli dediler...nasıl belli bilmem...

18. 18 Mayıs 2009
  19. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sağ salim kucağınıza alıp yüzüne tatlı tatlı bakmanızı nasip eder inşallahh