Üvey abim ve kızkardeşim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaslar ne zmndan beri supheleniodum ama bgn emin oldum
    uvey abim ve kiz kardesim sanirim duygusal biseyler yasiyolar aralarinda:KK43:
    Abim 20 kardesim 15 yasinda. Napicam akil verin olamaz boyle bsye goz yumamam ayni evde yasioruz allah korusun kimbilir nolurr...
    babama anlaticam ama nasil ? kalp var seker var hersey var korkuorum olacaklardan... kesin abimi evden kovacak buyuk kavgalar olacak ama anlatmakta zorundayim kardesimi korumam lazim nolur fikir verin
    senağlama

2. 24 Mart 2009
  3. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Öncelikle emin ol bu olaydan. Bir şeyi mi gördün ne oLdu da emin oldum diyorsun peki? :1closedeyes:

4. 24 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canım üvey derken nasıl üvey anne aynı baba ayrımı yada tam tersimi nasıl açarmısın?

6. 24 Mart 2009
  7. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm nasillll yanniiii? üvey abim derken anne veya baba bir mi yoksa annenin veya babanin esinden olan cocukmu? Öncelikle bunu ögrenmek istiyorum

8. 24 Mart 2009
  9. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Acaba sadece şüphemi hissettiğiniz, yoksa görüp emin oldunuzmu?
    Böyle birşey gerçekten varsa babanız rahatsız sanırım ama mutlaka bir şekilde
    konuşmalısınız. Yada önce kardeşinizle konuşmayı deneyin.
    Aynı evi paylaştığınıza göre daha da içinden çıkılmaz hal almadan çözüm aramak lazım.

10. 24 Mart 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Güzelim bak bu cok ciddi bir idda....emin olmadan kesinlikle kimseye birsey söyleme...:1no2:

Nasil emin olabilirim dersen, kiz kardesini takibe al...izle ve bak...ona caktirmadan:kahve:

Eger gercekten öyle birsey varsa ki umarim yoktur...mutlaka bir aile büyüne anlatmalisin..
    cünkü kizkardesin daha cocuk ve üvey abin yetiskin...ayirca bu enzest bir iliski...allah korusun..:Saruboceq:

12. 24 Mart 2009
  13. kkgm

kkgm meleğim kollarımda:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kesin emin misin? çok önemli bi konu bu.yanlış anlamış olmayasın...:1shok:

14. 24 Mart 2009
  15. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canim babanizmi oz annenizmi su meseleyi iyice bir anlatda yardimci olmaya calisalim .. eger bu soylediklerinde gerceklik varsa cok buyuk yanlis aman dikatli omak lazim:KK43: , babayin evlendigi kadinin oglumu bu abim dedigin kisi? eger anne ozse acilen annene dusuncelerini anlat baban ozse emin olmalisin kesinlikle soylemeden once!!

16. 24 Mart 2009
  17. EU3

EU3 Guest

bencede önce şu üvey konusunu aç.ona göre herkes yorumunu yapar.

18. 24 Mart 2009
  19. EU3

EU3 Guest

Anne baba ayri arada bi bag yok. Nasil emin oldun derseniz ztn supheleniodum cunku evin icinde surekli birlikte oturup kalkiolar ve bide tesadufen msnde konusmalari kayitolmus onlari okudum
    birbirlerine cankusum gulum fln demislerr bu tur seyler istee... buarada benim oz babam..
    ve abi dedigim kiside alkol kullanan kotu yolda biri korkuorum