üvey evlatmıyım anlamdım:'((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cayvekahve tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : cayvekahve
  1. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    :gitme: annemın bana yaptıkları cok dokunuyor artk böle yapan başka anne varmı bılmıyorum 2 gündür cok hastayım grip gbi bşeyim glba ama cok başım dönuyor beynım alnımdan dısarı cıkcak gbi oluyor.okula gttgm içn daha da yoruluyorum zten yorgun olan ben dahada tükenıyorum.sadece braz ilgi istedım annemden bıraz özel hissetmek uyuduktan sonra acıktm mtfaga gidince pekde yemeklerı cnm ıstemedi anneme söledım başka ymk yaparrmısın diye demez olaydım ettigi kufurler dedigi o sözler:gitme::gitme:b.k ye gbi seyler bile söyledi ama abm hasta olunca mtfga grıp ıstedklerını yapıyor bn nzman bıse ıstesem kufur hakaret ... evi süpür dedi bugun başımın döndugnu söledm senın gbi kızın agzna .... dedi dedıklerni yapmaynca kufur edio surekli artk duymak istemıyorum sureklı aglıyorumsenağlama üvey gbi davranıyor banasenağlama

2. 30 Eylül 2010
  3. Brsnz

Brsnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Yanlız değilsin arkadaşım. Benimkisi küfrtemezdi ama seninkinden farklı değildi hatta daha beteriydi :sinifsinif:

O sana birşey dediğinde anlık tepkiler veya suskunluklar yerine sakin bir zamanında, biraz duygusal biraz ağlamaklı güzelce neyden rahatsız oluyorsan anlat annene. Ben seni çok seviyorum canımsın diye başlayan cümleler kurmanı öneririm

Onca yılın nefret ve acısıyla ben kuramadım, kuramıyorum inşallah sen kurarsın herşey yoluna girer

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
    buglemsu bunu beğendi.
  4. 30 Eylül 2010
  5. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    annezin tavrı kesinlikle yanlış ama belliki başka şeylerin hırsını senden çıkarıyor gibi ..
    iletişim kurmaya çalış sor bakalım bu hallerin asıl sebebi neymiş ..size açılamadığı bi derdimi varmış ..

6. 30 Eylül 2010
  7. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    anlamazki seni sevıyorum dememden bnde senın gbi sogudum kalbım kırıldı cok cnm:KK43:

8. 30 Eylül 2010
  9. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bana bişey demezki canım :gitme:

10. 30 Eylül 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.616
    Ödül Puanları:
    238
    Kıyamam canım ya..
    Ne yapalım her anne bir olamıyor.
    Bu üzüntünü ona sarılarak belirtsen.
    Seni özlüyorum yanındayken bana uzaksın annecim desen..
    Ana yüreği dayanmaz. anlar hatasını

12. 30 Eylül 2010
  13. flowself

flowself Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    toplumumuzda nedense ailede erkek cocuklarina prens muamelesi yapiliyor ve kiz cocuklarina hizmetci. sebepde kiz evlenince hizmetcilik görevini iyi yerine getirsin diye, ögrensin diye. cok karsi oldugum bir düsünce sekli ama elimizden baska birsey gelmiyor. helede böyle küfürler anlayissiz davranmalar cok yanlis. annen de yaptiginin belkide dogru oldugunu zannediyor. ona birilerinin hatasini göstermesi lazim. kendi kendine hatasini biraz zor kesfeder. annenle konusmani öneririm greenebru. sakin sakin konus. ister seni anlasin ister anlamasin, ama sen duygularini anlat, cok kirildigini anlat. o anlamasada sen icini bosalttigin icin rahatlarsin en azindan. :)

14. 30 Eylül 2010
  15. Brsnz

Brsnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Off tam benimkisi gibi galiba mafoldumben

Ama tatlım ya yılma sen, sen güzel cümleler kur, sarıl et. Belki yüreği yumuşar. Ama içindekiler mutlaka anlat, işte bazı insnalar bazı şeyleri bilmiyorlar, düşünem,yorlar. Büyük olsalar bile cahillikleri olabiliyor.

En azından ilerde, ben herşeyi yaptım, öff bile demedim, sarıldım öptüm ettim, iyi evlat oldum hayırlı evlat oldum ama napalım o bunları anlamadı dersin..

Canım hemen pes etme.. Belki seninki anadır, ana yüreciği taşıyordur.

Benimkisi gibi taş kalpli değildirmafoldumben Ben çok uğraştım, ne diller döktüm ama o yine gaddar, yine bana karşı acımasız. Lafta ana ama kalp yerine taş var kadında..:KK43:

İnşallah düzelir canım..

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  16. 30 Eylül 2010
  17. StreLitzia

StreLitzia I see it in your eyes..! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benim annemde öyle en son bu yazdi yanina izine gitmistim 2 sene sonra öyle cok özlemistimki onu sanki hergün gördügü biriymisim gibi karsiladi neyse dedim olabilir iyi düsündüm ama sonrasinda ne desem habire sesini yükselterek konusmalar habire söylediklerimi yanli$ anlamalar ben susunca ha büyüdün tabi cevap verme kaale alma beni diye yanli$ anlamalar.. Sonunda bu sene patladim yaa yeter derdin nedir niye sürekli bana böyle yapiyorsun ne yapiyorum ben vs. vs. konustum bana beddualar etti saydi döktü icini kirdi yikti gecti ona dair ne varsa icimde hepsini küllerine kadar savurdu :gitme:senağlama
    Ben evlatlarima kiyamazken onun yaptiklarina bakiyorumda neden böyle bazi anneler hayret ediyorum benim annem cocuklugumdan beri hep soguktu hic acimazdi degisti artik diyordum ama hala ayniymi$ yanliz degilsin bak hepimizin var :KK43:

18. 30 Eylül 2010
  19. StreLitzia

StreLitzia I see it in your eyes..! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben aynennn