Uyandığınızda Nasıl Birisiniz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU2 tarafından 18 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Uyandığınızda Nasıl Birisiniz? Sabahleyin uyanirken kimi insan huysuz olur kimisi sinirli kimisi hayattan kopuk

Siz Ne dersiniz??

ben uyandığımda tepkisizzz olurum ve anne beş dakka dahaaa lütfeen derimmm yada tamam birazda sağıma yada soluma dönim öle kalkıcam derim:sm_cool::lepi::emir_bebek
    :

2. 18 Temmuz 2008
  3. my_sakura

my_sakura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eğer hemen uyanıp bi yere yetişmem gerekiyorsa kurulmuş makine gibi olurum tepkisiz hemen kalkar hazırlanır çıkarım yok normal tatil günü evdeysem filan uyanırım yüzümü filan yıkarım odamdan çıkarım ama suratım asık olur konuşmam huysuz olurum kimse bana bulaşmasa mutlu olurum bu yarım saat filan sürer sonra kendime gelirim

4. 18 Temmuz 2008
  5. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bu yaşıma kadar her sabah istisnasız hep gülümseyerek kalkarım yataktan....
    Daha bir gün oflayıp puflayarak kalktığımı anımsamam..
    Bir inanışım var çünküm:))

6. 18 Temmuz 2008
  7. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Benim o günü nasıl geçirdiğime bağlı uyanma şeklim..
    Gün içersinde çok mutlu olmuşsam;yorulmamışsam;huzurluysam güzel uyurum ve kalkarken de gülümserim gülerim zıpır olurum eşime sarılırım hemen ardından pıtışıma (bebeğime):dance:
    Okuduğum kitaplardan ya da izledğim filmlerden yaşanan olaylardan etlkilenip korkarsam tırsarsam da öyle uyursam -bilinçaltımda kendimle ve eserin karakterleriyle olayla cebelleşirim uyanırken psikopat olurum :1shok: kontrol ederim herşey eskisi gibimi diye ohhhhh derim rahatlarım yerimseniben
    Çok yorgun ve pestilim çıkmış halde uyursam (atom karıncam sayesınde son günlerde sık oluyor :icecream:) uyanırken bir kova buzlu su gerekir ya da bebeğimin sesi)
    Çok sinirli uyursam uyandığımda da unutmam hıı o siniri :roflol: kaşlarımı çatar pozisyona getiririm..Çok üzgünüm çoook
    Eğer kızım o gnün düştüyse ya da biryerlere tosladıysa ben de anneik içgüdüsüyle korumaya kalkmışsam ödüm patladıysa ona bişi olacak diye uyanırken ve uyku esnasında da ayy! hiiihh! şiş! kızım!! diye korkarak uyanırım.
    Örnekler çoğaltılabilir olmakla beraber şimdilik aklıma gelen bunlar..gamyoncuiremsu

8. 18 Temmuz 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Libyana canımsın sen yaaaaaaa

10. 18 Temmuz 2008
  11. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    :eek:
    Rici ederin
    Hepsi tamamen gerçek Doğal Hayattan-katkısız- organık:roflol:

12. 18 Temmuz 2008
  13. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Normalim bir değişlik olmaz bende.
    Yanlız saatin çaldığı gibi hemen uyanamıyorum. Bende saati 15 dakika önceye kuruyorum.
    sırnaşık şey

14. 18 Temmuz 2008
  15. daisy06

daisy06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    uyandıktan sonra yarım saat televizyon karsında keyif yapmadan kendine gelemıyorm:) sinirli olmam mutluda olmam ikisinin arası:) ama yegenim operek uyandırırsa cok mutlu olurum:)

16. 18 Temmuz 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Bazı sabahlar sebepsiz yere sinirli olurum.Sinirli değilsemde somurtkan olurum genelde.
    Hep gülümseyerek uyananlara,somurtkan olmayanlara imrenmişimdir..

18. 18 Temmuz 2008
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Bende degisiyor.
    Bazen uyanirim cok mutluyum, bazende sinirli, asik suratli oluyorum (ozellikle gec yatip erken kalktigim zaman).
    Cok fazla uyudugum zamanda asiri yorgun ve cok tembel hissediyorum kendimi.
    Erken yatip erken kalktigimda cok neseliyim.