uygulamam (:

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve niseda tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : niseda
  1. niseda

niseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bayanlar ben çam terebentin + badem yağı + hint yağı + zeytin yağı + sarımsak
    karıştırdım ve onu kullanıyorm haftada 2 kez .. ayrıca saçlarımı sarımsaklı şampuanla yıkıyorum..

ve zamanla sizinle değişimi paylaşıcam, ilk kullanım güzel bir etki yarattı. saçlarım sürekli düzleştirici ile yanmıştı ve kırık doluydu, ama herşeyden önce kuaföre gidiniz..

2. 15 Eylül 2010
  3. aaabf

aaabf (SacLarimi Cok Seviyorum) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    konu basligi biraz ters olmamis mi ??
    Uygulamam diyince bende birsey uyguladin ve ters tepki gösterdi ona uygulamam dedin
    sandim.. uyguladiklarim daha dogru olmazmiydi :)

4. 15 Eylül 2010
  5. niseda

niseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doğru aslında, ben 'uygulama' ben yaptığım için uygulamam olarak yani o şekilde düşünmüştüm :-)

6. 15 Eylül 2010
  7. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Yeni başladın sanırım şimdiden pek uzama olmaz tani ama bi fark varmı parlaklık yumuşaklık vs.

8. 15 Eylül 2010
  9. southside

southside Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    bence jojoba ve defne gar da karıştırmalısın, hatta bu yağların hazır karışımları var barcelino, mecitefendi gibi. ben onlardan kullanıyorum. hatta ben hc bakım yağı almıştım azıcık bi şeye 45 lira vererek. şişesi duruyodu boş olarak değerlendirmek için içine karışımlarımı koydum ister inanın ister inanmayın kokusuna kadar aynı oldu, rengi kıvamı, kokusu tamamen aynı. hayatta o parayı vermem bi daha.

10. 15 Eylül 2010
  11. niseda

niseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yani doğal da kendimiz üretebiliriz .. bugün kullandım tekrar kokusu cidden ağr ama insn alışıyo bi süre sonra tam 2.5 saat beklettim sonrada yıkadım yumuşacık ve parlak oldu.. uzamaya gelince kesin birşey diyemiyorum daha her değişimi paylaşıcam.

12. 15 Eylül 2010
  13. southside

southside Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    kesnlikle kendimiz de evde hazırlayabiliriz. sarımsaklı şampuanı kullandım ben de, ama tatilde kokusu kuzenlerimi rahatsız edince bırakmıştım. sonra da bi daha yapmamıştım, dün tekrar hazırladım.

14. 16 Eylül 2010
  15. niseda

niseda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben çok yararını gördüm sarımsaklı şampuanın , ve bu yaptğım karışımda ilk kullanımda Yumuşacık yaptı saçlarımı ve parlak çok memnun kaldım