uygun bebek yatagı.

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve fb_qirL tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : fb_qirL
  1. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar ist da uygun yarıfıyatına bulabılecegım bebegım ıcın besık tarzı yatak arıyorum evımde var ama sureklı annemlere gelıp gıdıyorum annemlerde de bebegım ıcın yatak yok uygun bıseyler gorursem almak ıstıyorum 2. elde olabılır.bıldıgınız uygun bıyer bılıyormusunuz yada bebegınız buyudugu ıcın kullanamıyorsanız uygun fıyata alabılırım.

2. 17 Haziran 2010
  3. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bebeğin için 2. el beşik almanın ne kadar doğu olacağından emin değilim. Önce kullanan bebeğin hastaıı mı vardır biti mi vardır piresi mi vardır belli değil....

Ben bebeğime 2. el bişey asla kullandırmazdım açıkçası....
    2. el yatakta yatacağına bir çekat üzerinde yanlarını yastıkla destekler öyle yatırırım daha iyi...

4. 17 Haziran 2010
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.847
    Ödül Puanları:
    463
    2. el düşünmeyin derim.. o yatağın hangi şartlarda kullanıldığını ve ne derece hijyenik olduğunu bilmiyorsunuz.. onun yerine park yataklar var, markasına göre gayet uygun fiyatta satılıyor.. bence hem netten hem de mağazalardan bakabilirsiniz fikir için..

sevgiler..

6. 17 Haziran 2010
  7. yasemintalay

yasemintalay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Ben bebeğimin karyolasını bayrampaşa dan aldım. Bayrampaşada stadyumun karşısında pembe mavi diye bir yer var, oranın fiyatlar uygun. Oraya bak derim :KK66:

8. 18 Haziran 2010
  9. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    yorumlarınız ıcın saolun kızlar kızıma yatak aldım ve sıfır kullanılmamıs yanı.