Uygun fiyatla laparoskopi doktorları

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve ilayeray tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : ilayeray
  1. ilayeray

ilayeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar tüpleri tıkalı olupta laparoskopi ile açtıranlar memnun kaldıysanız lütfen doktor ve fiyat hakkında bizleri bilgilendirin çok teşekkürler

2. 29 Ekim 2010
  3. annelik

annelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben kocaelinde oturuyorum ben konak hastanesinde olucam bana doktorum 1.350dedi ben daha olmadım ama olanlar memnun hepsi sonuç almiş

4. 31 Ekim 2010
  5. arwen83

arwen83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    arkadaşlar bende eskişehir anadolu hastanesinde laparoskopi ameliyatı geçirdim geçen hafta. 375 tl ameliyat , özel oda istedik o da günlük 81 tl idi. (Emekli sandığı ile anlaşmalı olduğu için farkı bu kadardı)

6. 31 Ekim 2010
  7. serife44

serife44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bana da özelde 300 dediler ben araştırma hastanesinde olmayı düşünüyom ücretsiz sanırım ben de emeklisandığı olduğu için özeldeki dr.um hormon testi istemişti araştırmadakiler istemedi kısmetse haftaya olucam ben de bi de bayram öncesi ya yolculuk yapmakta sıkıntı oluyor mu merak ettim Allah yard. olsun çok sıkıntılı işler..

8. 1 Kasım 2010
  9. arwen83

arwen83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    ben eskişehirde oldum 2gün sonra bilecik e geldim. yani ameliyattan 2 gün sonra rahat bir şekilde 1,5 saatlik bir yol geldim. doktorum da bir sorun olmayacağını söyledi. ama 4.-5. gün daha rahat yola çıkabilirsin bence. allah şifalar versin.