Uygun fiyatlı bebek bakım sepetleri hangisi?

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve kondu tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : kondu
  1. kondu

kondu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi akşamlar..

kasım sonu gibi bebeğimiz olacak Allahın izniyle.erkek bebek..:ecrin_bebek:

bebek bakım ürünü setlerine baktık bugün tek tek şampuanıydı,pudrasıydı,yağıydı bir çok ürün tek başına çok pahalı geldi..bunların set olarak carrefourda dalin marka 46 tl idi..bu ürünleri set olarak ucuz nerede bulabilirim kızlar..internet üzerinden alışverişi tercih etmiyorum..depolara mı gitmeli ya da bilmiyorum nereyi tavsiye edersiniz tecrübeli bayanlar yardım ediniz :1hug:

sepet olarak da tavsiyelerinize ihtiyacım var..eminönüne mi gitmeli bunu da bilmiyorum orda her şerşey ucuz ya o bakımdan sordum..sepet içinde bu ürünler satılıyor mu acaba..

yardımlar için şimdiden teşekkürler..a.s.

2. 16 Eylül 2010
  3. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    konunuz içerik nedeniyle taşınmıştır.mutlu paylaşımlar a.s.

4. 16 Eylül 2010
  5. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım geçen ay ben carrefourdan dalinin çantasını almıştım pudra,krem,şampuan,yağı,ıslak mendili,sabunu 35 ttl. idi kampanyada idi bide bimde vardı 15 tl. ye ama onu göremedim bazen kampanyalar oluyor onlara bakmanı tavsiye ederim. tek başlarına çok pahalılar dediğin gibi ve sakın bunlar için eminönüne gitme öle ucuz değil çünki eminönü sadece çeşit çok

6. 23 Eylül 2010
  7. ecrinsudem

ecrinsudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşım merhaba ben bayramda aldım chicco'nun ürünleri çanta yapmışlar içinde 72 li ıslak mendil,bebek yağı,şampuanı,pişik kremi,sabunu,pudrası çantası da hoş ve kullanışlı aynı mağazada nivea' nın da çantası vardı onun içinde alt açma vardı sanırım pudra yoktu ve çantası da okadar hoşuma gitmedi kullanışsızdı.bende chicco aldım fiyatıda nakitte 45 tl idi.Ama kuzenim ilk dönemde sebamed'in ürünlerini kullanmam gerektiğini söylüyor en iyisi yenidoğan için o diyor 6.aydan sonra chicco yu kullanabilirsin dedi,ıslak mendil içinde unibaby ve fresh'n soft yenidoğan tavsiye ediyorlar bende şimdi sebamed in şampuan,pişik kremini alıcam...umarım işine yarar :)

8. 2 Kasım 2010
  9. esramuftuoglu

esramuftuoglu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    ben migrostan nivea set aldım.atta çantalı.hem çantası var alt değiştirme bezli hem de şampuan ıslak mendil,pişik kremi yağı var.40 liraydı.ayrı ayrı zaten 40 geçiyordu çanta bedavaya gelmiş oldu.internet üzerinden yakın fiyata chicconun ve niveanın setleri satılıyor.