uygun fiyatlı bebek bakım sepetleri/setleri arıyorum

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kondu tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : kondu
  1. kondu

kondu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese iyi akşamlar..

kasım sonu gibi bebeğimiz olacak Allahın izniyle.erkek bebek..:ecrin_bebek:

bebek bakım ürünü setlerine baktık bugün tek tek şampuanıydı,pudrasıydı,yağıydı bir çok ürün tek başına çok pahalı geldi..bunların set olarak carrefourda dalin marka 46 tl idi..bu ürünleri set olarak ucuz nerede bulabilirim kızlar..internet üzerinden alışverişi tercih etmiyorum..depolara mı gitmeli ya da bilmiyorum nereyi tavsiye edersiniz tecrübeli bayanlar yardım ediniz :1hug:

sepet olarak da tavsiyelerinize ihtiyacım var..eminönüne mi gitmeli bunu da bilmiyorum orda her şerşey ucuz ya o bakımdan sordum..sepet içinde bu ürünler satılıyor mu acaba..

yardımlar için şimdiden teşekkürler..a.s.

2. 15 Eylül 2010
  3. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    e bebekde niveanın sti indirimde .dalin almanı tafsiye etmem en azından şimdilik daha iyi birşey al bence nivea e bebekde indirimde hayırlı doğumlar

4. 16 Eylül 2010
  5. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    sebamedin ürünleri internette %40 indirimdeydi..bence int den daha uygun alırsın..sebamed tavsiye ederim..

6. 16 Eylül 2010
  7. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Bende geçen sene BİM marketlere gelen Johnson's baby iyiki doğdun seti almıştım. Çokda memnun kaldım. hemde çok ama çok uygundu fiyatı. içinde 2 adet şampuan, 1 adet pişik kremi, 1 adet ıslak mendil, 1 adet bebe yağı vardı.Tek tek almak istediğimde hesaplamıştım 40-50 tl arasıydı. ben 18 tl ye almıştım. Geçen yine gelmişti set. Eczanelerde ve kozmetiklerde var böyle setler. Hayırlı doğumlar Allah bi avazda kurtarsın inşallah.

8. 27 Ekim 2010
  9. uyuzum

uyuzum aşksın sen oğlum..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    cnm Johnson's baby içinde katkı maddeleri varmış ben öyle duydum bide bende eşime alalım dedim bime gelen setten ama o iii değildir kalan malları veriyorlar dedi yine içeriklerine bakmadan alma derim...benim içime kurt dğşmüştü çünkü yarı fiyatınaydı .....