uygun fiyatlı güzel bi merkez arayanlar müjde

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hituci tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : hituci
  1. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    merhabalar arkadaşlar.merkez araştırırken birşey öğrendim.genart tüp bebek merkezinde 3-4 gün önce yeni bi uygulama başlamış.ssk lıların 800 ytl ye tüp bebek yaptığını biliyoruz.artık emekli sandığınada kolaylık sağlamışlar.1740 ytl ye tüp bebek yapıyorlar.bunun 940 ytl sinide geri alıyorsunuz devletten.tek şart tüp bebek raporunun olması.ben iki hakkımıda kullandığım için faydalanamıyorum ama inşaallah sizlerin işine yarar.Allah yar ve yardımcımız olsun.bende 3. tüpüme başlıyorum dualarınızı eksik etmeyin Allah rızası için.herkese kucak dolusu sevgiler...a.s.

2. 15 Ocak 2009
  3. ever

ever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcın olsun. bende 3. tüp bebek denemesine başlıyacam hayırlısıyla bu dediğin hangi merkezde uygulanıyoo bi de senin sorun neydi, benim erkek infertilitesi nedenli sperm sayısı ii ancak hareketlilik düşük:KK43:(

4. 15 Ocak 2009
  5. hhamide

hhamide Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşaalah bu seferde başarılı olursun. benim sorunum ben 41 yaşındayım memurum ama yaşımdan dolayı tüp bebek tedavisinden faydalanamıyorum. olmuyor.normal yolla 1,5 sene önce hamile kaldım 3 aylıkken düşük yaptım. 2 yıllık evliyim. bir düşük yaptım. tüp bebek yapmak istiyorum bana nasıl yardımcı olursun. maddi durumum da zayıf nereyi tavsiye edersin teşekkür ederim.a.sa.s

6. 15 Ocak 2009
  7. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ben bı sefer denedım
    daha bana gerekmıyo malesef:a015:
    iyi bu uygulama gıbı duruyo yapdıracaklara hayırlı olur ınsallah :teselli:

8. 15 Ocak 2009
  9. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

10. 15 Ocak 2009
  11. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle dualarınız için Allah razı olsun.Allah bu yolda emek verenlerin yar ve yardımcısı olsun.tüp bebek tedavisinden iki defa yararlanılabiliyo zaten, yararlanamıyom diye üzülme.bu 3. olacağı için bende yararlanamıyorum.yaşınıda dert etme.yalovadasın galiba.nacizane fikrim istanbul umut tüp bebek merkezini tavsiye ederim sana.artık ilaçları almakda çok zor.bu merkez ilaçlar dahil 3000-3500 tl gibi bi fiyata yapıyor tüp bebeği.bu konuda daha bilgili arkadaşlar vardır eminim.umarım faydalı olabilmişimdir.sağlıcakla kal canım öptüma.s.

12. 15 Ocak 2009
  13. kavakyelleri27

kavakyelleri27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım devlet üçüncüyü karşılıyor temmuz ayına kadar anlaşmaları var allahdan hayırlısı rabbim emeklerinizi boşa vermesin inşallah

14. 15 Ocak 2009
  15. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım ssk lılar için dediğin doğru ama hangi merkezle görüştüysem emekli sandığı için iki deneme deniyor.yanlışım varsa düzelt lütfen.birde bununla ilgili bi yazı gönderirsen bana gittiğim merkeze ispatlamış olurum.ilgilendiğin için ve güzel dileklerin için teşekkür ederim Allaha emanet ol a.s.

16. 15 Ocak 2009
  17. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cANIM GEÇMİL OLSUN SSK İKİ KERE YAPIYOR. SENDEN YARDIM İSTİORUM CANIM. SEN DAHA ÖNCEKİLERİ GENARTTA MI YAPTIN. BEN DE GENARTTA GİDİYORUM. 6.DENEMEM. BİZE PGT YAPILACAK. GENETİKDEN DOLAYI.

18. 15 Ocak 2009
  19. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım merhaba 1. ve 2. denememi anatolyada yaptırdım ve tüp bebek haklarımı kullandım.3. için merkez araştırırken genartta raporu olan hastalar için böyle bi uygulama olduğunu öğrendim.artık devlet bana yardım etmediği için genartta benim bi avantajım yok.3. de anatolyada olacak maddi olarak uygun olduğu için.diğer arkadaşlara yararı olur belki diye açtım bu forumu umarım faydalı olabilmişimdir.bizim sorunumuz 13.14 kromozom translokasyonu.sizinki hangi kromozomlarda?birde daha önceki denemeleriniz nasıl oldu?kafana takılan bişey olursa sor lütfen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.aslında sen benden daha deneyimlisin benim sana sorum daha çok olacak eminim.tedavilerin hakkında bilgi verirsen sevinirim.sağlıcakla kal a.s.