Uyku düzeni

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve Bahar83 tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Bahar83
  1. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Beyzam bugün çok düzenzis uyku geçiriyor. Anlayamadım. sabah 8 de kalktık ondan sonra hiç şöyle düzgün bi uyku saatimiz olmadı. Bu durum normalmi? Durmadan kucak istiyor sanırım kucağa alıştı. Bilemiyorum! Bende sabahtan beri ayaktayım hem evin toparlanması hem Beyzam gebeiyom inanın. Bi rahatsızlığı varmış ibi durmuyo yavrum. Altını değiştiriyorum emziriyorum uyuyo 10 dak. geçmeden tekrar baştan başlıyoruz. 2 gündür kendim rahatsızdım feci şekilde üşütmüşüm ishal olmuşum düzgün beslenemedim kiloda kaybettim bilmiyorum ona yansımadı gibime geliyor. 2 gün iyiydi ama dediğim gibi bugün baya zorlanıyorum.
    Bilgileriiniz için şimdiden tşkrler. :sm_confused:

2. 21 Ağustos 2008
  3. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eğer bebeğin rahatsız gibi görünmüyosa endişelenmene gerek yok bence.sıcaklardan olabilir.benim bebeğim de 2 gündür uyuyamıyo.bu arada çok tatlı kızın Allah bağışlasın maşallah:nazar:

4. 22 Ağustos 2008
  5. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arada değişiyor düzenleri canım busede kalkıyor arada tok olduğu halde bakınıyor muhabbet istiyor ağlamadığı sürece rahatım ama ağladığı zaman bi sorunu olduğunu anlıyorum

6. 22 Ağustos 2008
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    canım sana kızımdan bir örnek vereyim 17 günlük bebekti.ben sabah 09 ..00da kalktım ve gece 01.00 gibi uyudum..o bu süre içinde ne yaptı dersen, hiç uyumadı,gözünü bile kırpmadı,ertesi gün dr.a gittim ve normal oldugunu söyledi...kızım uykuyu çok sevmiyor 2.5 yasında ve gündüz uykusunu bıraktı bile...zaten 15 dk uyusun saatlerce ayakta duruyor ve tüm enerjisiyle..her günün bir önceki gibi olmuyor canım telaşlanma...daha çok düzen değişecek.. sevgiler..

8. 22 Ağustos 2008
  9. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar çok tşk ederim cvplar için. Dün akşama kadar aynı şekilde sürdü fakat akşam 8e doğru pes etti kızım. tabi sabaha doğru yine düzensizdi. Daha önceki günlere bakaraktan. Neyse normalse sorun yok. Bizde muhabbet ederiz kızımla...