uyku hali hamilelik belirtisimidir?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xixrmaknaz tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : xixrmaknaz
  1. xixrmaknaz

xixrmaknaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaslarrr benım adete 4 gün kaldı ve bazı belirtiler yaŞıyorum.Devamlı Uyku hali.yataktan kalkmak ıstemıyorum.Gözlerım kapanıyor aksama kadar aynı devam edıyor.kasık agrılarım 5 gündür var iki taraflı batmalar ve göğüs ve göğüs uÇlarında elleyınce acı varr.HAMİLE KALAN ARKADSLAR SIZDEDE

BÖYLE BELIRTILER OLDUMU :
    PAYLASIRSANIZ sevinirim

Son düzenleme: 15 Eylül 2008
  2. 15 Eylül 2008
  3. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    insallah hamıssındır canım.
    burda forumda bu ve buna benzer belırtıler yasayıp hamıs cıkanlar oldu.
    umarım sende onlardan bırısı olursun..Şeniz

4. 15 Eylül 2008
  5. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    uyku yorgunluk belirtisidir :roflol:
    canımsın şaka bi yana benim 2 gebeliğimdede hiç uykuya meylim olmadı
    ama hamile kalıpda başını yastıktan kaldıramayanları da biliyorum evet kasıklarda batma göğüs uçlarında hassasiyet (+ beyaz akıntıda artış) gebelik belirtisi olabilir ama canım umutlandırmak istemiyorum bunlar regl belirtiside olabilir
    daha önce seninle aynı konuyu açan bir çok arkadaşa aaa hamişsindir inşallah dedik umutlandık olmadı tekrar üzüldük o yüzden canımsın eğer gebeysen en fazla 6-7 güne belli olur düşünmemeye bak
    Rabbim gönlüne göre versin arkadaşım a.s.

6. 16 Eylül 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Bu bahsettiğin belirtileri bende yaşıyorumm :KK43:bende miğde yanmasıda varr .Irmaknaz Rabbim gönlüne göre versin inşallah meleğin seninledirr

8. 16 Eylül 2008
  9. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar allah inşallah hepinizin gönlüne göre verir....ben hiç bir belirti yaşamadım.sadece regli belirtilerinin hepsini daha yoğum yaşadım.hatta pedle dolanıyordum ha oldum ha olucam diye.bence en büyük belirtii reglinize 1 hafta kala başlayan şikayetler.hadi bakalım güzel haberlerinizi alırız inşallah...

10. 16 Eylül 2008
  11. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    valla bence hamilesin gerci fazlada umut vermek istemem ama bende bu uyku hali yüzünden esimle cok kavga etmisimdir 6 sene cocuk olmayinca insan hamilelikten sanmiyor ama hamile oldugumu duydugumuz zaman hanim sen yat diye israr ederdi :)) neyse saka biyana bende ilk 3 ay uyku halindeydim her firsati degerlendirirdim yani insanin gözlerini acasi gelmiyo gerci sadece uyku halin olsaydi hamile degilsin derdim ama bide gögüs ve gögüs uclarin ayrica bide kasik agrilarin varsa bence büyük bir ihtimal hamilesindir ama tabi rgl olurkende ayni agrilari hisediyormuydun oda bir soru isareti

12. 16 Eylül 2008
  13. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim adete 1 gün kala göğüslerim acıdı heh dedim ertesi günü hiç şaşmaz dedim sonra adet sancısı gibi sancılarım başladı hafif hafif ve ara ara adet olacam dedim olmadım tam 10 gün sonra test yaptım çünkü bir kere daha 10 gün gecikmişti adetim hava değişiminden muhtemelen yine öle oluyorum dedim ama olmadım ve test ve pozitif yani hiç öle aman göğüslerim aman kasıklarım h hiç bişi olmadı adetim geçti hepte öle istiyordum adetim geçene kadar hiç belirtim olmasın dye öle oldu

14. 18 Eylül 2008
  15. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Slm, soyledigin belirtilerin aynisi bende oldu. Muthis uykuya meyilliydim. Adet belirtilerini de yogun olarak yasamistim, bence hamile olabilirsin. Bir de bebek kizsa uykuya meyil daha fazla oluyo diyolar. Benimki kiz ve ben cok uykuluydum ilk zamanlarda...

16. 18 Eylül 2008
  17. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aynı halleri bende yaşadım.kızıma hamileyken sürekli uyumak istiyordum.bence hamilelik belirtisi olabilir.

18. 18 Eylül 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Irmak arkadaşımız uğramadı bende merak ettim inşallah hamiştir :)
    Benimde adete 3 günüm kaldı ve bendede 1 haftadır uyku hali varr sabah kalkıyorum iftar yemeğinde ruh gibi gözlerim sanki yeni uykudan kalkmışım gibi halsizlik ve kasık ağrılarımm 10 gündür devam ediyorrr .Ama ben adet belirtileri olabilir diyerek sabırla beklemeye çalışıyorum :KK43: kızlar sizde sağol belirtileri yazmışsınız inşallah bendeki bu belirtiler iyiye işarettir :)