uyku problemi.. melila ve baybay hakkında

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve hildeee tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hildeee
  1. hildeee

hildeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar beeğim 6 aylık ve gündüzleri 15'er dk lık uyuyor. sağlık problemi yok;ama sürekli sallanmak istiyor. sallanarak 45 dk kadar uyuyor. ne denediysem olmadı!!! melila ve bay bayı kullanan var mı????? lütfennnnnnnnnnnn

2. 11 Nisan 2010
  3. iyitugba

iyitugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 ay kadar bay bay kullandık benimde bebeğim 5,5 aylık şu anda uyku saatlerini düzene soktu fakat 45 dakika ya da 1 saati geçmiyor uyandıktan sonra da devamlı esniyor ve devamlı sallanarak uyuyor hiç uyumamasından iyidir bence

4. 12 Nisan 2010
  5. hildeee

hildeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizin bebeğiniz de mi gündüz uyumuyor? benim kızımda gece sallanma problemi yok, ama gündüz sallamazsak 15 dk kadar naparız bilmiyorum? 1 saatin sonunda mı sallamaya devam ediyorsunuz?ypksa devamlı mı? ilaç pek işe yaramamış gibi mi?

6. 13 Nisan 2010
  7. iyitugba

iyitugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet gündüz sallanarak uyuyor,gece uykusuna geçeceği zaman da 1 saate yakın sallıyorum ya da gelip gidip sallıyorum gözler kapalı ağlıyor sallamazsam.Aslında ilaç işe yaradı çünkü sallayarak da olsa eskiden uyumuyordu şimdi en azından 45 dakika 1 saat uyuyor ama sallayarak dediğim gibi bazen 1 saate yakın sallıyorum bazen 15 dakika sallıyorum uyuyor ama bu gündüz uykusu için.Gece uykusu uyuyacağı zaman zor dalıyor nedense uykuya ama sonra sallamıyorum uyuyor.

8. 23 Nisan 2010
  9. hildeee

hildeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet dediğiniz gibi ben de şimdi sallayıp bırakıyorum en az 45 dk uyuyor. 1-2 defa 2 saate yakın uyudu. buna da şükür.....