Uyku problemi

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve loading tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : loading
  1. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 7 8 yıldır uyku problemi çekiyorum. Yani uyuyabiliyorum ama gece uyuyamıyorum bütün gece ayaktayım ve doğal olarak bütün gün uyuyorum lisedeyken sabahçıydım bu yüzden en azından okul açıkken bu problem düzeliyordu ama bu yıl üni ye başladım ve 2. Öğretimim bu yüzden zaten çok erken uyuma şansım yok ve ben hiç uyuyamıyorum:-( bikaç yıl önce doktora gitmiştim ilaç vermişti fakat hiçbir işe yaramadı. Sabah 6da 7de yatıyorum öğlen 2de 3te kalkıyorum ve böyle yaşamaktan bıktım. Arasıra düzeliyor ama en fazla 1 2 hafta. Ne yapıcağımı bilmiyorum. Bu durumu yaşamış ve düzelmiş olanlar varsa yardım bekliyorum şimdiden çok teşekkürler okuyup ilgilendiğiniz için.

2. 4 Nisan 2010
  3. aysueylul

aysueylul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bendede aynı problem vardı gerçi ilacı almayınca aynı senn gibi gece 4te yatıyorum öglen 12.1de kalkıyorum işe giderken çok zorlanıyorum ilacın adını verirsem reklama girer ama dimi ben yenı üye oldum bilmiyorumda

4. 4 Nisan 2010
  5. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yeni üyeyim bilmiyorum:-( peki bu ilacı doktor mu verdi size eğer öyleyse tekrar doktora gidip ilaç yazmasını isterim ilaç kullanmayı hiç sevmiyorum ağrıdan kıvranmadan ağrı kesici bile içmem öyle bir yapım var. Çok teşekkürler ilgilendiğiniz için benim de bu sorun yüzünden bütün günüm yok oluyor:-( bilen biri varsa ilaç adı söylemek yasak mi buraya yazarsa çok sevinirim.

6. 4 Nisan 2010
  7. aysueylul

aysueylul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorumkı canımya sen bana özel msj at benm üyelik adım daha kolay .aslında dr a bile gitmene gerek yok ben dedmkı uyku problemm var dedm öle yazdı benmle beraber 3 ark daha kullanıyoo .1 .2 tl feelan fiyatıda yazdırmanada degmez git ecz den al onu içince yarım saat içinde uykum gelir dedi bana gerçi benm gene 3 saat sonra geliyoo :) ama o kadar rahat uyuyosunuzkı sbahta 15 saat uyumuş gibi dinç kalkıyosunuz

8. 4 Nisan 2010
  9. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım denedim ama mesaj sayım 50 olmadan özel mesaj gönderemiyormuşum:-(

10. 4 Nisan 2010
  11. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce gittiğim doktor bana da ilacı içince yarım saatte uyursun demişti ama ben yine bütün gece ayaktaydım:-( bu düzensizlik yüzünden uyandığımda sanki hiç uyumamışım gibi yorgun ve uykusuz oluyorum bide üstüne bazen baş ağrısı çekiyorum:-(

12. 5 Nisan 2010
  13. Su-Perisi

Su-Perisi Meleğim iyiki varsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar aynı durum bendede var.sabah 4e 5e kadar yatamıyorum.gündüzde 1e 2ye kadar yatıyorum.evliyim şuan.bekarkende böyleydi.evlenince düzelir dedim düzelmedi.bu kez hamile kaldım.çocuk olunca düzelir dedim.yine düzelmedi.eşimde rahatsız bu durumdan.evliyken psikoloğa gittim uyku sorunu yüzünden.bana sinir hapı,uyku ilacı felan vverdi.o uyku hapını aldığımda saat 10-11 dediinmi uykum geliyodu.gözüme bi ağırlık çökuyodu.ama her zamanda ilaçla yatamam diyerek bıraktım.bence doğal yollardan halletmek en iyisi.bebk emziriyorum.ilaçta alamıyorum artık.çok rahatsızım bu durumdan.koca günü çöpe atıyorum.yatark geçiyor günüm.bi kalkıyorum akşam olmuş.napacaz böyle.yokmu bi yolu ya...

14. 5 Nisan 2010
  15. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    görüldüğü gibi hala ayaktayımmafoldumben
    uykum var ama uyuyamıyorum delirmek üzereyim :kızgın:
    bende aynı şeyi düşünüyorum ilaç zaten bende işe yaramamıştı ama yarasa bile ne kadar ilaçla yaşayabilirim ki?
    bi çözümü olmalısenağlama

16. 5 Nisan 2010
  17. suyumbige

suyumbige Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selamlar...Benimde aynı problemim var :KK43:( O iacın adını banada özel msj olarak yollayabilir misiniz rica etsem:KK43:(

18. 7 Nisan 2010
  19. twobee

twobee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim durumda tam tersi akşam erkenden sızıp kalıyorum sabaha karşı uyanıyorum o da tüm gün vücudu yoruyor .dün dr a gittim ilaç verdi ama daha ilazcı almadım bgn deneyelim ne olacak