uyku saatlerimiz kabus oldu

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve genciza tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : genciza
  1. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    son 15-20 gündür uyku saatlerimiz kabus oldu.eskiden uykusu geldiğinde ayağımda sallardım ve bi kaç dakka içinde uyurdu.şimdi uykusu geldiğinde çok mızmız ve ayağıma aldığımdada tüm gücüyle kendini kasıp geriyor ittiriyor ağlıyor.ee oynamasınada oynamıyor sürekli mızmızlanıyor.uyutana kadar binbir oyunla anam ağlıyor.bazen battaniyede bile sallar olduk düşünün.ama çok ağırlaştı sıpa sallanmıyorda.çarşamba ereğliden istanbula geldim sabahın 6 sında otobüstekileri ayağa dikti.napıcamı şaşırdım.inşallah yine huy değiştirir ve eski şekline döner.varmı bizim gibi olan nasıl uyutuyosunuz.

2. 26 Aralık 2008
  3. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ana kız damadını anlatmışsın bende anlamadım valla 360 derece döndü
    canım ben çareyi kendi haline bırakmakla buldum ağlayıp susuyo napim artık dayanacak gücüm kalmadı napacağımı şaşırdım tabi kendi haline bırakıncada gece 2de uyuyo bende o saate kadar tek başıma uğraşıyorum inşallah düzene girer yoksa kafayı yiycem

4. 26 Aralık 2008
  5. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hıc sorma canım.benım kız 8 dedımı uyurdu sımdı 1 gıbı ancak yatıyor.bende ayagımda sallıyorum ama ben salladıkca o bana bakıp bakıp guluyor.yanı oyun ıstıyor yumak.sabah ıse gıtmesem olur ama.ne yapalım huyları cıdden degısıyor.

6. 27 Aralık 2008
  7. yabgu

yabgu Guest

gece 12 1 gıbı yatıyor oldu olası ole sımdıde her yarım saate bır benı al dıyor delırmek uzereyım ne yapacagımı bılmıyorum valla gunduz toplam 2 saat uyuyor nasıl oyalayacagımıda sasırmıs durumdayım ınşallah duzelırler

8. 27 Aralık 2008
  9. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım diş de çıkarıyor olabilir benim kızımda aynı kendini kasıyor geriye itityor çıldırıyor anlıyamıyorum

10. 27 Aralık 2008
  11. yabgu

yabgu Guest

2 alt dişimiz oldukça büyüdü şimdide sanırsam üst dişi çıkıyor

12. 27 Aralık 2008
  13. kreeft

kreeft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayni sekilde canim uyuyor, her saat basi uyaniyor kucagima aliyorum,emziriyorum yine uyuyor...gecemiz boyle bizim,uyku basima vuruyor valla ,basim agriyor bu yuzden...insallah degisirler...

14. 28 Aralık 2008
  15. bosnike

bosnike Benim Pamuk Prensim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bizimkide iki üç haftadır geceleri kalkıyor saat 2 gibi sonra sabah 6 7- gibi kalkıyor. en son olarakta saat 8:30 da kalkıyor yani bizde huy değiştirdik.önceden saat 12 de yatar sabah 8 de kalkardı her geçen gün biraz daha uysuz oluyorlar.

16. 28 Aralık 2008
  17. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ahh ah ben onu 5 ay cektim arkadasim
    aglama krizleri
    20 dkkalik kisa uykular
    ama bir sure sonra geciyor