Uyku tutmadı acil cevap bekliyorum!!!!!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tuana-35 tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : tuana-35
  1. tuana-35

tuana-35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar hepinize merhabalar gecenin şu saatinde sıcacık yatağımdan kalktım sizlere yazıyorum.delimiyim neyim:bbo: canlarım çok sevdiğim biri var hayatımda beş yıldır yakın bi zamanda da nişanlandık.birbirimizi çok sever güvenir ve aynı zamanda da kıskanırız.ilk başlar kıskançlık olaylarını daha şiddetli yaşıyorduk ama zamanla güvenince o krizlerden pek eser kalmıo..yalnız bugün dışardayız karşıdanda iki tane kız geliyor geçtiğimiz kaldırımda biraz dar kız farkettim nişanlıma biraz sürtündü geçti ama ben hani dar ondan olmuştur önceki ben olsam yaygarayı koparırım.neyse bi şey demedim.bugün msnde konuşuoruz konu açıldı bu konudan.dedi ben ne kadar çekildiysem o üstüme üstüme geldi.haydaaaa benim sigortalar attıııııııkötükedihüso dellendim...dedim neden sen ozaman tepki vermedin kıza sert çıkmadın.yok şimdi laf sölerim o da bana işte kaldırım dardı geçemedim ondan ne üstüne alınıyosun demesinden çekindim dedi.bende sen eğerki bunu hissettiysen o zaten bunu yapmıştır dedim.ben sana güveniyorum senin böle olaylarda tepkini ortaya koyacağını düşünodum dedim.olayı daha büyütmek istemedim ama şu an sinirden köpürüyorum.tamam orda rezillik çıkaracak hali yok ama bi erkek olarak yavaş doğru yürü filan diyemez mi???farzedin ki ben farkettim kıza sert çıktım kavgaya tutuştuk ya yolun ortasında rezillik!!!ama ondan beklerdim tepki veremesini...ve bunun daha öncesinde de kızın biri yine buna askıntı oldu bu adam gibi gidip konuşmuş benim hayatımda biri var die bu sefer o düşük insan bunu öpmeye kalkmış bu napıosun filan demiş ama yine benim istediğim gibi bağırıp çağırmamış...
    uzun oldu ama şimdi sizlere soruyorum ben sinirlenmekte haksızmıyım bi tepki vermesi gerekmezmiydi ben bu olayı kapatim mi yoksa büyütim miiii inanın çok sinirliyim yaa:eek:klava:

2. 23 Ocak 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cok buyutuyorsun bnce nisanlin karakteri boyle demek ki bagiran cagiran bir adam degil ayrica orda smdi durduk yere kizin tarafindan suclu cikarilmak da var o zaman sana kendisini nasil ispatlicak al basina belayi yani boylelerine hic bulasmicaksin yeri gelirse usulunce soylersin rahatsizligini ama fazlasina gerek yok bence siz de nisanlinizdan abarti tepkiler beklemeyin derim.

4. 23 Ocak 2009
  5. tuana-35

tuana-35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne düşük ne basit insanlar var anlayamıyorum ya ben ne hayatımda biri varken ne yokken kimsenin sevgilisine kocasına nişanlısına yan gözle bakmadım ya nedir bu ya saçını başını yolacan görecek gününü ama ben o basitlik seviyesine düşemem

6. 23 Ocak 2009
  7. tuana-35

tuana-35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet bağıran çağıran bir tip değil olmasında hak ettiğine hak ettiği gibi davransın o kadar..ama siz farklı bir açıdan olaya yaklaşmışsınız haklısınız kıza bulaşsa o da bambaşka bir şey söylese al başına belayı haklısın tşk ederim yorumuna zaten olayı büyütmedim yani tartışmadım nişanlımla sadece içimi buraya dökmek istedim huzurumuzun bozulmasını helede böle şeyler için hiç istemiyorum:enbuyukkk:

8. 23 Ocak 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bence kafaya bile takmana gerek yok..
    onlar icin tadinin kactigi gunlere yanarsin ilerde... bosver ve nisanliligin tadini cikar.

10. 23 Ocak 2009
  11. su35

su35 bir varmış bir yokmuş Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle haklısınız.ben ce bazı kadınlar ne tür erkeklerden iş çıkar iyi biliyolar.yani yanlış anlama kim ne tepki verir iyi biliyolar demek istedim.bazıları sert çıkabiliyor.bazılarıda sizinki ve benmki gibi aman nezaketin dışına çıkmayayım derdinde..benm eşimde çok sakin bir tip bende benzeri olaylara şahit oluyorum zaman zaman.erkeklerin tepkileri kesinlikle çok önemli..onun tepki göstermediği yerde ben eşime çok sert tepkiler verdim..abartmayın ama ben ce tepki gösterin..bide nedemek biri öpmek istemiş demekki o fırsatı o cesareti vermiş o kıza sizin nişanlınız??tepkisi ikna etmemiş o şahsı demekki..kesinlikle üstünde durman gerken bir konu

12. 23 Ocak 2009
  13. su35

su35 bir varmış bir yokmuş Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tabikide huzurunuzu böyleri yüzünden kaçırmayın..ama erkeklere bazen ciddi tavırlak koymak gerkebiliyor.piyasa neler var sizde biliyosunuz,bazen onların anladığı dilden cvp vermek gerekebiliyor canım.

14. 23 Ocak 2009
  15. tuana-35

tuana-35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanada katılıyorum canım onun için hak edene hak ettiğini vermek gerekiyor.birisi bakar geçer ona takılmam ama böle sürtünerek geçmekmiş öpmeye kalkmakmış bunlar olamaz işte böyle yerlerde ben tepki beklerim öle bir tepki beklerim ki o insan yerin dibine batsın bidahada çıkamasın ama gel gelelim huzurumuzuda bozmak istemiyorum.artık münasip bir dille olayı dallandırıp budaklandırmadan konuşmam gerekiyor.yorumun için tşk ederim

16. 23 Ocak 2009
  17. tuana-35

tuana-35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı bende snein gibi öpme konusunda ona aynısını söledim cesaret vermişsin demekki o da böyle şeye kalkışmış die ama kızı gördüm biliyorum çok afedersiniz ama tam o biçim bişey benimki başka yöne bakıo bu üstüne alınıyor o denli bir şey yani yapışmıştı resmen ama bizi sarsamadı bile sadece mide bulandırdı güven çok ama çok önemli işte güvenmesem o güveni sağlamasa kızı bi kebara bırak benimkinin vaay halineki vaay yerim onu vallakötükedihüso

18. 23 Ocak 2009
  19. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen çok haklısın benide uyku tutmazdı sinirden ama nişanlının bi suçu yok onun üstüne gitme bence.ama ne kızlar var ya anlamıyorum ben bunlara şimdi bişey yazıcam ama siteden atılırım falan yazmıyım hadi:))