Uyku

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve olric tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : olric
  1. olric

olric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Oğlum 11 ocakta 5 ayını bitirecek.3,5 aylık olana kadar geceleri sadece emmek için 3 saatte bir uyanırdı,emip ukuya devam ederdi.1,5 aydır gece uykusuna yattıktan yarım saat sonra sızlanarak uyanıyor,1 saat yeniden uyutmak için uğraşıyorum.bu arada uykusu var,uyumak istiyor ama derin uykuya geçemiyor,uyuyamayınca ağlıyor.bu sabah kadar böyle..yarım saat en fazla bir saat uyuyup,uyanıyor,ağlıyor.Gündüz uyku süresi de 30 dak. O 30. dakikada ne oluyorsa tık diye uyanıyor.uykudan önce banyo yaptırmak,masaj,iyi geceler çayı vs. hiçbiri işe yaramadı.Bu durumda olan anneler var mı?Diş yüzünden mi acaba bunlar,ne yapmalıyım?

2. 6 Ocak 2009
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    değişebiliyor evet,,bi zaman saat başı bi zaman 3 saatte bir büyük ihtimal diştir belki diş hafif de olsa kulağa vuruyodur,,uyumasına engel olup onu da huzursuz ediodur,,,en güçlü ihtimal bu

4. 6 Ocak 2009
  5. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım karnıaç olabilir mi?gece uykusuluğunun en önemli sebebi aç karındır demişti dr.umuz...

6. 6 Ocak 2009
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet nedense bazen süt azalıyor,,
    yine böyle saat başı uyanmalarının olduğu bi gece çaktırmadan gözü kapalıyken evde her ihtimale karşı bulundurduğum mamayı dayadım bi uyudu bi uyudu :)
    bu arada süt doldu devam ettik nieyse bu süt bazen azalıyo mu ne

8. 6 Ocak 2009
  9. olric

olric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mama takviyesine başladık.uyumadan önce 150 cc de mama içti...sorun açlık da değil yani...

10. 6 Ocak 2009
  11. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    diş canım bizimkide öyleydi dişleri çıktı azcık düzeldi maşalla bide dru vitamin vermişti onu kestik güzel uyuyo maşallah vitamin kullanıyormusunuz d3 ve demir ilacı degil vitamin dediğim

12. 6 Ocak 2009
  13. olric

olric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet acd3 kullanıyorum

14. 6 Ocak 2009
  15. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim kzım elvin de öle geceleri uyumyo gündüzde toplam yarım saat uyuyo.ben de geceleri oturuyorum onla oyun istiyo konuşmak istiyo.banyo hareket gezme hiçbişi fayda etmedi bize de.eczacı arkadaşım bi damla verdi ama o bile etkilemedi.aynı durumdayız cnmcım:KK43:

16. 6 Ocak 2009
  17. olric

olric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimki gözünü açmıyo..uyumak istiyo ama uyuyamıyo...kucağıma alıyorum sakinleşiyo,göğsümde uyuyo,bırakınca bi süre sonra uyanıyor.diş ağrısıysa kucağa alınca geçer mi ki...off akşam olunca geriliyorum vallahi...

18. 7 Ocak 2009
  19. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    senin kokunda rahatlıyodur belki ,,
    biz bile bazen bi yerimiz ağrıyınca yanımızda insan isteriz nebilim unutturur belki ağrıyı o da seni istiyodur herşey olabilir
    asılma sen stres yapma geçcek bi derdi vardır ama inşallah geçer en kısa zamanda
    dr a götürdünüz mü