uyku

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve andina222 tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : andina222
  1. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bizim çok büyük bir uyku problemimiz var..
    biliyosunuz kocam gideli 1 aydan fazla oldu , o gitmeden önce batuyu odasında emzirerek uyutur yatağına yatırırdım , gece de uyandığında kalkar gider odasında emzirir yine yatağına bırakırdım birtek sabah 6 da emmek istediğinde yatağıma alırdım çünkü zaten işe gitmek için bende 6,30 da kalkıyorum yarım saat üçümüz beraber uyurduk

kocam gittiğinden beri ise , batuyu hep yanımda uyutuyorum , öyle emzirmek çok klay oluyo ama çocuk çok fena alıştı -tatlicadiarzu-
    nasıl vazgeçiricem , emmeden uyumuyo , uyurken de artık hep bana sarılmak istiyo , bazen uyutup kalkıyorum 10 dakika sonra uyanıyo , neymiş sarılcakmış bana :nazar:

ben çoook kötü bişey yaptım , büyük konuşmuştum çok başıma geldi , nasıl vaz geçiricem ben bu çocuğu benimle yatmaktan :nazar:

2. 17 Mayıs 2009
  3. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    oyy canım benim yerim ben onu öyle oluyor işte kıyamıyorsun alıyorsun yanına, ondan sonra hep istiyor valla canım tam bilgim yok ama bir gün ağlayacak iki gün ağlayacak alışacak herralde

4. 17 Mayıs 2009
  5. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bizim kerem oğlanda öyleydi hala arada istiyor ama eskisi gibi değil yanınan ayrıldıkmı uyanırdı birde ille babasının yüzüne elini dokunduracak..
    zor oldu ama ilk başşlarda sık sık uyanır ağlardı bende yatırmadan önce iyice yormaya çalışıyorum yerde yuvarlanıyoruz hopluyor zıplıyor gece kalkmaya gücü kalmıyor bir mama için mızırdanıyor ağzına verince gözlerini açmadan hem uyuyup hem içiyor biberondan..şimdi
    gece uyutunca yatağına yatırıyorum bazen uyanıyor gidip öpüyorum bırakıyorum oyuncaklara bakarak biraz yatakta yuvarlanarak ses çıkarmadan uyuyor ses çıkarsa kaanı uyandırır diye bırakamazdım zaten .. şimdi diş mızırtısı var bzı sabahlar yatağa getir diyor babası ikisi sarılıp yatıyorlar bazı gecelerde zor uyutuyoruz uykusu geldiği halde zor uyuyor ama sonunda yatağında yatıyor en azından ona alıştı sabaha kadar kendi yatağında yatmaya..

6. 17 Mayıs 2009
  7. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    off ya benimki çok ağlıyo yatakta yanlız bırakınca , o kadar güzel ki ona sarılıp uyumak ama alışması lazım yatağına da nasıl yapıcam bilmiyorum

8. 17 Mayıs 2009
  9. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya gerçekten zor işin.ağlamalarına dayanamıyo insann...inşallah çabuk başarırsınız...

10. 17 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

uykuya iyice dalıncaya kadar yanında tutup sonra yatağına götürmeyi deneyebilirsin,
    bende denizi odasında yatırmaya başladım, tam 6. ayını doldurduğu gün geçti odasına, yatağına yatırıyorum, oyuncaklarıyla falan oynuyor, ninni eşliğinde uyuyup kalıyor, zor olacak diye korkuyordum odasında olması ama düşündüğüm kadar olmadı, gece bir kaç kez uyanıyor mama veriyorum sonra devam ediyor uykusuna, allah kolaylık versin

12. 18 Mayıs 2009
  13. Sherpil

Sherpil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Bizimki de benimle yatmaya alışmıştı. En son karyolasını yatağımın kenarına koydum. Elini tutabiliyordum aradan. Sonra yavaş yavaş orada uyumaya alıştı. Bir kaç kez uyandı ilk gün baktı yanındayım tekrar uyudu. Öyle öyle alıştı şimdi aramıyor hiç beni. Yakında odasını da ayıracağız..

14. 18 Mayıs 2009
  15. gurbetkusu35

gurbetkusu35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa ben uyusa yanımda yatırmayada razıyım ama sıpa dün gece 10 kere uyanmıştır herhalde bikaçhaftadır durum böyle.uyusunlarda nası olduğu önemli diil bence

16. 18 Mayıs 2009
  17. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bebeklerin huyu çabuk değişir.
    1 kez uyku saati değişsin ertesi gün ve takip eden günler aynı saate kayıyor uykusu.
    Eğer şimdi ayırmazsan aklı ermeye başlayınca çok büyük sorunlar olur.
    Belki biraz sorun olacak ama biran evvel ayırmaya bak çünkü bende yaşadım, bu olay karı-koca arasındaki ilişkiyide çok etkiliyor. Şimdi bebeğimi hep yatağında yatırıyorum, sonra sorun olasın diye.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.