Uykucu akm

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve acilikiz tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : acilikiz
  1. acilikiz

acilikiz Guest

Ya ben bıktım kızlar. Bu adamın uykusundan bıkkk-tımmm. Bune allah aşkına ya? Adam 22.30 dedin mi tık gidiyo. Önceden böyle değildi. Sabah 7 de kalkıp işe gitmesi gerekirdi ama o genede 12 lerde 12. 30 larda yatardı. Şimdi ne mi oldu? Ramazan ayı girdi araya ve erkenden evlerine gelebilmek adına işe erken gidip geliyolar. Sabah 6 da kalkıp 7 de iş başı yapıyolar. Ama genede 22.30 da gidiyo dün bi tuhaflık olduda 22.47 de yattı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Neden bu kadar erken yatıyosun azcık geç yat diyorum yok ses soluk gidiyo ama şöle bişey farkettim. Uykum geldi aşkım yatalım diyo tamam aşkım yat diyorum o arada annem giriyo odaya ben benimkine beklemesini söylüyorum annem gidiyo konuşmaya başlıyorum ana bi bakıyorum ki o uykulu adam yok cin olmuş çıkmış tv ye bakmış konuşmadımız bekle dediğim arada. Hani uykun vardı diyorum bi bakıyorum sesini uyku moduna geçiriyo inleye inleye aşkııım çok uykum var uyuyalım artık demeye başlıyo. Benimde aklıma acaba numara mı yapıyo diye geliyo valla ara sıra. Bu sabahta işe geç kaldı. Ben napıyım bunu kızlar. Nasıl hallederim bu sorunu

2. 28 Ağustos 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    valla çalışan insan. 6 da kalkıyor. demek vücudunun ihtiyacı var uykuya. bence o saatte kalkan için normal bir saat uyuma saati...
    buarada siz evli misiniz. berabermi yaşıyorsunuz..

4. 28 Ağustos 2009
  5. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    yoruluyordur ne yapsın adam uyku baldan tatlıdır dememişler mi.

6. 28 Ağustos 2009
  7. acilikiz

acilikiz Guest

yook hyr cnm evli değiliz yani yatalım derken aşkım tlfnu kapatalım ben yatıyım sende biraz oyalanıp yat demek istiyor cnm

8. 28 Ağustos 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    O saatte kalkan birinin gerçekten uykuya ihtiyacı vardır bence.
    Çok çok erken bir saat de değil ki.

10. 28 Ağustos 2009
  11. acilikiz

acilikiz Guest

değil demi

12. 28 Ağustos 2009
  13. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    elbette erken değil birde oruç tutuyorsa yemekten sonra ağrılık basıyordur.böyle şeyleri sorun etme ilişkinde...anlayışlı ol...zamanla olur istediğin gibi olur zaten merak etme...opuyorumnanaktan

14. 28 Ağustos 2009
  15. acilikiz

acilikiz Guest

yok cnm oruç tutmuyo :KK70: kendisi açlığa hiç dayanamazda :KK70:

16. 28 Ağustos 2009
  17. Surre

Surre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eğer çalıştığı iş ağırsa çok yoruluyordur..havada malum sıcak...bu yüzden uyumak istemesi normal..
    benim aşkımda çok yoruluyor çünkü işi ağır ben hatta yat dinlen diyorum opuyorumnanaktan

18. 28 Ağustos 2009
  19. acilikiz

acilikiz Guest

yatmasın ya ben çok özlüyorum meleğimi sesi çok tatlı opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan