Uykuda terleme

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve EU3 tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlar son 1 haftadır ebrar uyurken çok terlio geceleri emzirmek için kalktıgımda sırtı ve başı su gibi olmuş görüorum o kadarki altına serdiğim penye battaniye bile ıslak oluo sırtına sürekli yatarken bez koyuyorum geceleri değiştiriorum battaniyenin kuru yerini arıorum yada başka battaniye serioum altına.. sizde de böle bi durum varmı yoksa kızım rahatsız ben mi anlamıorum..:1no2:

2. 23 Kasım 2008
  3. free_love

free_love çikolatalı sos Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimki de aynen bahsettiğin gibi...sürekli yastık kılıfı örtüsü kıyafetini değiştiriyorum...başını da hemen bezle kuruluyorum yataktan kaldırırken...başka çözümü yok sanırım..

Son düzenleme: 24 Kasım 2008
  4. 23 Kasım 2008
  5. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evleriniz çok mu sıcak ya da çok mu kalın giydiriyorsunuz acaba? Ben böyle bir sorun yaşamadım, çok kalın giydirirsem terliyor sadece

6. 23 Kasım 2008
  7. EU3

EU3 Guest

bilmem evin sıcaklıgı bana normal gelio kombi 45 dercede yanıyo hep. bi kısa bide uzun kollu badi giydiriom üstünede penye battaniye örtüom

8. 23 Kasım 2008
  9. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    evinizmi sıcak acaba fazlada gıydırmıyorsun sanırım ama penye battanıye terletıyor olmasın bızım sımdılık boyle bı sorunumuz yokk

10. 23 Kasım 2008
  11. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım dr.una sor. terlemeler idrar yolu enfeksiyonu veya başka iltihabların habercisi olabiyor.

12. 24 Kasım 2008
  13. EU3

EU3 Guest

kaanında kafası çok terliyo sırtında olmuyo terleme

14. 24 Kasım 2008
  15. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım hiç terlemiyor. hatta ben penye battaniye deil 2 tane ince polar battaniye üstüne de ince uyku setinin yorganını örtüyorum. kombide 40-45 derece arası yanıyor ama Eylül'ün yattığı odaya ısı en son gittiği için sıcak olmuyor. ama terleme olmadı hiç sıkı giydirdiğim halde.. hatta yanakları buz gibi kalkıyor. dr. unuza danışın bide..

16. 24 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

az önce dr. aradım aşırı terleme trioidle alakalı olabbilir dedi bi sre daha takip edicez sonra devam ederse trioidine bakıcaz..bende trioid oldugu için dogdugunda baktırmıştık normaldi ama dr ilerlemiş olabilir dedi..

18. 25 Kasım 2008
  19. gurbetim59

gurbetim59 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum emerken terliyor sadece,geceleri evimiz çok sıcak olduğundan fazla giydirmiyorum üstüne de bir battaniye örtüyorum.emerken terlemesinin normal olduğunu biliyorum,bıngıldakla ilgili bir olaymış.bebeğinin tahlillerini ihmal etme,gece terlemeleri bazen sorun yaratabilir.