Uykudan uyanıp tatlı istiyor musunuz?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve TuRuNCu tarafından 29 Kasım 2007 başlatılmıştır.

29 Kasım 2007
    Konu Sahibi : TuRuNCu
  1. TuRuNCu

TuRuNCu YüReĞiMSiN.... Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    kızlar sizde arada sırada gece uykudan uyanıp tatlı bişiler yeme ihtiyacı hissediyormusunuz?fisfisfis
  2. 29 Kasım 2007
  3. masal

masal Guest

evet hemde hergece oluyor bu ama tatlıyı yediğim zamanda sabah kalkınca kendimi çok kötü hissediyorumkafamçokkarıştı
  4. 29 Kasım 2007
  5. monalisa76

monalisa76 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de sık sık olur, gercı ben 24 saat tatlı yıyebılırım.
    ama cok dıkkat ettım bır parca cıkolata benzerı bısey yedıgımde yarrım saat 1 saat sonra tekrar tatlı bısey yemek ıstıyorum.
    arastırdım nette, meger 30-45 dakka sonra kan sekerı tekrar dusuyomus tekrar tatlı ıstegı oluyomus.
    bende meyve yıyeyerek azaltmaya calısıyorum bu ıstegımı
  6. 29 Kasım 2007
  7. DreamLover

DreamLover Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya kızlar ben de şu çay-bisküvi muhabbetini bırakamıyorum bir türlü
  8. 27 Şubat 2008
  9. Siyah_24

Siyah_24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim en büyük sorunum bu arkadaşlar.. şimdilerde meyve yemeye başladım cikolata yerine bilmiyom artık oda zararlımı ama yapacak bişeyim yok yazın karpuzz kışında portakal yiyorum bir tane gece uyanınca en azından cikolatadan iyidir diyip kendimi kandırıyorum işde napım ya dayanamıyorum:1closedeyes:
  10. 27 Şubat 2008
  11. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uykudan uyanip tatliiiii demedim hic :D ama tv izlerken veya boş kalinca şeytan cok musallat oluyor..kanlica yogurdu yeeee,cips yeeee,kuruyemiş yeee,gofret yeee,kek yee gibi sesler duydugum oluyor icimden :D seytana uymamak lazim,elbet bigun yicem hepsini diyip gecistiriyorum..bide üstüne soguk su iciyorum :)

ama caniniz tatli cektiginde nescafe cok ise yariyor..tavsiye ederim :KK66: hic olmadi meyve yemek iyidir..valla Allah kolaylik versin diyet yapan bizlere :)
  12. 28 Şubat 2008
  13. suçiçexgxi

suçiçexgxi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  14. 28 Şubat 2008
  15. soytarxix

soytarxix Deniz Anası :)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam bayanlar ben hamile kaldıkdan sonra midem hep kazındı..gece kalktım süt pedibör
    çikolata kek tatlı yer üstüne bir bardak su içer öyle yatardım (öyle güzel olurduki)
    doğum yaptığımda tam 20 kilo almıştım...

şimdi kızım 9 ayını bitirdi 10.ayına girdi...bende 1 aydır diyet ve spor yapıyorum..
    bu arada krom kapsül kullanıyorum o bütün atıştırmaları kesiyor...kilo vermem yavaş
    bu süre içinde 2 kilo verdim bu hafta tartılamadım regl olduğum için...ama herkes acayip
    sıkılaştığımı söylüyor eğer atıştırma alışkanlığınız var ise kesinlikle tavsiye ederim..
    arada kromu kullandığım halde bende yiyorum ama kesinlikle aşırıya kaçmıyorum nefsimi
    köreltiyorum yetiyor...

hatta bunla ilgili topikde var krom kapsülü diye orda kapsülle ilgili herşeyi bulabilrsiniz...

Sewgiler...
  16. 28 Şubat 2008
  17. nesenurse

nesenurse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya aynen bende öyleyim tatlıya karşı koyamıyorum :çok üzgünüm: ama bende artık canım tatlı veya ıvır zıvır yemek istediğimde hırsımı portakaldan alıyorum :1rolleyes: başka çare bulamadım
  18. 13 Ocak 2009
  19. lokummm

lokummm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlı derdim olmasa sıska bişi olurdum zaten... yemekle değil de tatlıyla derdim benimde..offf..gece kalkaıp sarelle yediğimi bilirimmm :) 88 kiloyummmmm napıcam bilmem..şu anda acı çehreyi deniyorum ama anladığım kadarıyla parayı sokağa atmışımm..bundanda hayır yokk