uykuseti önerileriniz neler?alırken nelere dıkkatedılmelı?70*130ebatını nerdenbulurum

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve burcusb tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : burcusb
  1. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar ılk bebıs oldugu ıcın tecrubesızım karyolasının yatagı 70*130 ebatında bu ebata uygun kalıtelı fıyatta da cok yuksek olmayan uyku seti arıyorum. netten siparişe de açıgım. bıldıgınız güzel ürünler varmı?? izmirde yasıyorum izmirden de alabılecegım yerler varsa paylaşırsanız sevınırım.ayrıca uyku seti alırken nelere dıkkat etmelıyım??? bebeğime zarar verıcı bısey almak ıstemıyorum. ayrıca dogumum mart ayında uyku seti mi almalı nevresım takımı mı???

2. 21 Şubat 2010
  3. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ınternette funna baby var. Oranın ürünlerini kemeraltındaki barış bebe'de satılıyor. Birde Bayraklıda Altınyolda hello baby açıldı orasıda satıyor olmalı. uyku setleri 150-200 arasında değişiyor. Hisarönünde Yorgancıoğlu bebe var. Onunda ürünlerine internetten bakabilirsiniz. Fiyatları 150-350 arasında değişiyor. Ayrıca Kemeraltındaki Mina Bebe'ye de bakın. ıstikbal, bellona gibi ürünlerinde uyku setleri var onlarada göz gezdirin. Alternatif çok....

Bence uyku setini alın derim. Çünkü karyola kenarlarına koruması oluyor. Birde aynı ürünün pike setini alırsınız. Değiştirmelik nevresim takımı da alabilirsiniz.

Aldığınız ürünün 100% pamuklu olmasına dikkat edin.

4. 21 Şubat 2010
  5. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    funny babynın urunlerı cok guzel ancak ebatları buyuk ve standar ebalardaymıs bıldıgım kadarıyla :KK43:(
    pamuklu urun cekmez degılmı?? bırdaha alamam uyku setı mı nevresım takımı mı hala karar veremedım??? aacıkcası marttaa dogum var 2ay sonra bıdaha alamam sanırım. oyuzden yazında pişmesın bebişim.

Son düzenleme: 21 Şubat 2010
  6. 21 Şubat 2010
  7. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben o kısmına dikkat etmemişim sanırım.

8. 21 Şubat 2010
  9. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    uyku setleri ne kadar pahalı nerdeyse bir park yatak fiyatına acaba yorgan ve nevresim takımı almak daha mı iyi olur?

10. 21 Şubat 2010
  11. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :)) netten bakındım bıraz begendıklerım var ama buyuk esım alalım kestırırız gerekırse dıyor ama ozamanda ınsanın ıcıne sinmıyor ya kestırınce sekıllı yada desenlı kısımları da kesılırse nolcak? bebegımın odasının lambası perdesı cervesı winnie the pooh lu ona uygun uyku seti nevresım takımı da buyuk napsak sizce?alıp kestirsekmı??bıde alsak alsak n alsak? 2 3 ay sonra izmir sıcagında uyku setinde pişmesın bıde bebişim ??

12. 21 Şubat 2010
  13. AySay

AySay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Funny baby ile funna baby farklı markalar birde funna baby'a bakın.

14. 21 Şubat 2010
  15. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence uyku seti al..yanıda birde pike takımı..ben bi pike takımı aldım 50 tl gayet güzel yaz aylarında uyku seti yorganında yatıraamzsın tabiki..ama uyku setinin korumalıkları da gerekli bebek için..

16. 21 Şubat 2010
  17. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yorgancıoğlundan aldım ben 125 tr normalde internette de satışı var hatta beim aldığım 165 tl fiyatı eğer böyle ceyiz ve bebek eşyaları satan yerler varsa ordan da bakabilirsin
    ha bu arada ebatları standart onların galiba benim beşiğim 60 125 büyük geldi senin ki gibi 70 130 olsaydı tam gelirdi.
    antibakteriyel ve pamuklu olmasına dikkat et

18. 21 Şubat 2010
  19. burcusb

burcusb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkurler hanımlar bende buyuzden istedıgım gıbı bulamadım zaten ebatları buyuk hep begendıklerımın. sonucta ucuzda bısey degıl hanı 2ay sonra bıdaha alamamkı zaten yeterınce sıkıstık malum hazırlıklar vs:))