Uykusuz bebeğime çare için fizana bile giderim

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve bennueren tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : bennueren
  1. bennueren

bennueren Guest

arkadaşlar bebeklerimizde uyku sorununu sanırım biçoğumuz yaşıyordur.benim oğlum yaşına girecek ama hala çok uykusuz denemediğim hiçbişey kalmadı ama nafile .gündüz uykusundan vazgeçtim artık ama geceleride uyumuyo çok zorlanıyorum.
    deneyipde sonuç aldığınız bi yöntem varsa lüften söyleyin arkadaşlar .uykusuzluktan delirmek üzereyim

2. 16 Temmuz 2009
  3. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim valla benim kızım 7 aylık anca anca giriyor düzene..ama seninki yaşına girecekmiş bayada büyümüş şimdi onun uyku düzeni olmasi lazim..bence kendisi alişkanlik edinmişgaliba canm..sen diyorsun zaten herşeyi denedim diye..valla uykusuzlukçok zor canim biçeken bilir..benden sana bi tavsiye şu milupanin gece çayı var..papatya ve melisa özlü ben ondan kulllandim biraz..hatta mamalraina falan katarak veriyordum..sonra sonra uykusuz düzene girince bende bıraktım bide onu dene canim belkiogluşunda işe yarayabilir..[/I]

4. 16 Temmuz 2009
  5. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    1 yaşında bi bebeğin gece uyumaması çok ilginç geldi bana. heleki gündüz de uyumadığına göre. her zamanmı böyle yoksa yenimi başladı?

6. 16 Temmuz 2009
  7. forga

forga Guest

eskiden bu konuya baş koyup sonra pes etmiş bir anne oalrak konuşuyorum, çocuklar kendi uyku düzenlerini kendi belirliyor, o uyku düzenini kendi düzenlicek ve sen ona uyum sağlıcaksın günlük hayatını ona göre düzenliceksin, yoksa boşuna mücadele edersin, benim oğlanda ancak 1,5-2 yaşından sonra tüm gece uyumaya başladı

8. 16 Temmuz 2009
  9. bennueren

bennueren Guest

her zaman böyleydi.5 yaşında bir oğlum daha var onuda uykusuz büyüttüm belki bu öyle olmaz dedim ama oldu. belkide genetik bilemiyorum .ben çok zor uyuyan biriyim ses ışıkk olmıcak, kendi yatağım olucak vs. galiba çocuklarımda bana çekmiş.(

10. 16 Temmuz 2009
  11. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bay bay diye bir bitkisel ilaç va istersen bak netten de
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU > Kadın & Çocuk Sağlığı > Doğum ve Sonrası... > Doğum Yapanlar
    uyku için bay bay kullananlar

12. 16 Temmuz 2009
  13. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce böyle konu açılmış