Uykusuz bebekler!!!

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve nurgulsila tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : nurgulsila
  1. nurgulsila

nurgulsila NuRGüLŞuRa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bebeklerinizn uyku düzeni ne alemde benimki gündüzleri hiç uyumuyoo -tatlicadiarzu- cıldırıyorum uykusuzluktan tum ıslerım aksıyo.. sizde aynı sorun varsa neler yapıosunuz??

2. 26 Mart 2009
  3. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda gündüz uyumuo .yapılacak bişi bulamadım ben..kaderim diorum,geceleri uyuorum:)

4. 26 Mart 2009
  5. Nergis26

Nergis26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3.271
    Ödül Puanları:
    163
    ben sallıyorum uyumuyo daha doğrusu dalamıyo mesela 1saat boyunca durmadan salıncağnda sallıyorum 15dk kendi uyuyo o aralarda yemek yapıom evi toplamıom kadın geliyo 2günde bi temizliyo allahtan, kociş gelmeden makyaj yapıom o kadar, bütüün gün sallıorum sallarkende kk ya bakıyom uyumak hayal oldu artık alıştım eski uykucu günleri unutmak en güzeli:)

6. 29 Mart 2009
  7. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğluşum gündüzleri kesik kesik uyuyor 1 saat falan ama 2-3 kere uyuyor ama sabah 4 de yatıyoruz bütün gecede oturuyoruz:KK70: canı sağolsun napıyım 4 aylık olunca düzelir herhalde

8. 29 Mart 2009
  9. elagxuxlce

elagxuxlce Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızım emerken memede uyuduğubirde bebek arabasıyla dolaştırırsam uyuyo gündüz :1shok:yemeklerimi akşam uyuyunca yapıyorum temizliğe kadın geliyo benimde

10. 30 Mart 2009
  11. hamixsxim

hamixsxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ah bu uyku sorunu demekki sadece ben muzdarip değilmişim bu sorundan :KK70: bnm kızımda gündüzleri hiç uyumuyo ya bi 20 dk falan gözlerini dnlendirp tekrar açıyo miniğim birz zor oluyo bnm için ama yapcak bişi yok bu kız bni uyutur ama kendisi uyumaz yarma zkızım bnm şuan bile sallıyorum beşiğinde onu ama gözler faltaşı gibi açık:KK70:

12. 31 Mart 2009
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benim kizim da duzensiz uyuyor kirki cikmadan iyiydi emiyor hemen uyuyordu ama simdi oyle degil.gunduzleri zar zor uyuyor bazen cok uyuyor bazen de az..belli olmuyor..cogu geceler sabaha kadar oturuyoruz uyuklaya uyuklaya ayagimda salliyorum...

14. 1 Nisan 2009
  15. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

gunduze razıyım ebnımkısı geceelrı hcı uyumuyor..sabahlıyoruz..e tabı halıyle yoruluyorum gunduzumde uyku ıle gecıyor..hcı bır sey yapamıyorum..

16. 2 Nisan 2009
  17. vily

vily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim kızımında uyku saatleri çok düzensiz gündüz ve geceyi ne zaman ayıracak merak ediyorum birde bazen acayip derecede ağlıyor ne yaparsam yapayım o an susmuyor sadece saç kurutma makinasının sesi ile duruyor.

18. 2 Nisan 2009
  19. ekinsu

ekinsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlumda gündüzleri bir sabah bir öğle birde öğleden sonra olmak üzere toplam 3 kez uyuyor oda en fazla 1 saat , Alishanın dediği gibi o 1 saatin yarısı zaten sallamakla geçiyor iyice derin uykuya geçsin diye