uykusuz çocuğum:s

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve betuso tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : betuso
  1. betuso

betuso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    [benim kızım 7 aylık ve uyku problemimiz var şuan bile hala ayakta oyun oynuo onu gece uykusuna nasıl alıştırabilirim cvp bekliorum [/SIZE]

2. 21 Ocak 2010
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
  4. 21 Ocak 2010
  5. betuso

betuso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim yardımın için

6. 21 Ocak 2010
  7. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim inan bana benim kizim 13 ayını bitiridi.ama hala zaman zaman uykusuzlugu oluyor..diş problemlerinden dolayı uyumak istemiyorlar ki seninkide tam diş çıkarma ayında canim..gece uykusuna aliştirmak biraz zor benimkide öyleydi..ben sabah 4 lere kadar oturdugumu bilirim.gündüz uyutma demişbi arkadas ama ben çook denedim uyutmadim gezmelere götürdüm ama genede iyice uyku bastirinca kendi kendine uyudu...yani biraz vakit var canim sabirli olman lazim..benim kızım 7 aylıkken sabahlara kadar otururdukk..dişlerini patlatırdı sonra bi ara düzelirdi..gene diş gene uykusuzluk..o nedenle sıkıntı yapma canim elbet düzelecek..bende dün kizimi 4.5 da uyuttum düşün..çünkü azı dişleri çıkıyor..

8. 21 Ocak 2010
  9. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben bebeklerin uyku düzeninin mutlaka terbiye edilebileceginden yanayim
    benim oglum daha 3 aylikken basladim uykusunu düzene sokmaya.öncelikle geceleri mama alacagi zaman kesinlikle isik acmadim karnini doyurur doyurmaz hemen yataga koydum
    2.si aksam uyku saati geldiginde herzaman ayni saatte yatagina koymaya basladim ilk bir hafta iskence gibiydi hatta babamiz artik aglamasina dayanamiyordu al artik inat etme diyordu ben ise inat ettim ve kazanmistim 1 hafta sonunda ayni saatte yatagina koydugumda vurup kafayi aninda uyumaya basladi bunun yaninda uyumadan hemen önce yikayabilirsin sampuanla degil ama en azindan sadece suyla yikardim karnini doyurup yatirirdim
    gündüzleride cok fazla uyutma ben cok uyudugu zaman bazen kaldiriyordum düzeni bozulmamasi icin bunu yaptim iyikide yapmisim simdilerde sadece 1 kez uyutuyorum aksam 7de vurur kafayi uyur ne 10 dk gec ne erken sende dene bunlari biraz gaddarca gelebilir ama cok fayda görecegine inaniyorum