Uykusuz geceler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve diloshanne tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : diloshanne
  1. diloshanne

diloshanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar hamişliğinin basından beri gözünü bile kırpamayan var mı?ben 8.ayıma girdm ama geceleri sürekli ayaktayımm bi ağrımda yok uyumakta istyorum ama yapamıorum :KK43:benm gibi bi durum yasayan var mı?:85:

2. 8 Kasım 2010
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    alla alla nden uyuma güçlüğü çekiyosunki canım ben başımı yastığa koyar koymaz uyuyorum

4. 8 Kasım 2010
  5. diloshanne

diloshanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    zaten butun hamileler aynı şeyi söylüyo cnm hatta uykudan gunluk işlerini bile yapamıolarmş ama bende bööle ilginç bi durum olustu sabahlara kadar oturuorumm

6. 8 Kasım 2010
  7. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    30. haftamı sürüyorum bende öyleyim çok zor uyuyorum bide hadi uyudum wc kalkınca ayılıyorum :KK43:Bende kendimden bişey anlamadım gün içinde yürüyüş falanda yapıyorum yorulup uyumak için nafile sebebini bende çok merak eder oldum

8. 9 Kasım 2010
  9. diloshanne

diloshanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bak yine ayaktaym sabah olsun die bekliyorum=)doktor hersey normal diyo,bi ağrım sızım yok Allaha şükür,kafama taktııgm bsey yok su yok bu yok ama uykuda yok!yani bide bebişlermz gelmeden dinleniceğmiz sayılı gunler bunlar neden böleyiz anlamıorum =( uyku ilacı alamıoruz yapacagmz bseyde yok baska.bende aynı seklde gun ıcınde hep ayaktaym yoruluorum mışıl mışıl uyyo olmam gerekr şmdii...ılık süt kitap ılık dus tv müzik hepsnin brleşimi nafile =)

10. 9 Kasım 2010
  11. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayni sorun bendede var, alistim artik bi saga bi sola dönüyorum wcye kalkiyorum alistim ben artik ya kizim beni alistiriyo uykusuz gecelere =))

12. 9 Kasım 2010
  13. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Gecen hafta cok guzel uyuyordum bu hafta yıne şaştı uykum.Ben de aksam 10 olmadan uyuklamaya baslıyorum nasıl tatlı gelıyor. Yataga gecıyorum 4e kadar cok rahatım,4den sonra sanki biri durtuyor kızım da durtuyor gercı :KK70: 6ya kadar tv ye bakıyorum yastıkları cogaltıyorum,sızarsam sızıyorum,sızmazsam dua okuyorum. Tam dalıyorum esımın alarmı calıyor. Kızım ıcın uykusuz geceler de gecırırım nolcak :KK70:

14. 9 Kasım 2010
  15. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ben de önceleri sadece wc ye kalkardım bazen saat başı bazen 2 saatte bir bazen öle yorgun olurdum ki hiç kalkmazdım şaşırırdım nasıl kalkmadım diye şimdi saat başı ayaktayım hem wc hem de sağ bacağıma kramp giriyor bazen kemiği sızlıyor magnezyumda kullanıyorum ama nafile bide 6 da kalkıp işe gidiyorum akşam 9 da uykum geliyo 10,30 yatıyoruz 1saat sonra ben ayaktayım yine allahtan bu gün son günüm artık evde olucam. bu ağrılar sıkıntı olmaya başladı benimde 35.haftam bitiyor yarın.

16. 11 Kasım 2010
  17. diloshanne

diloshanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ay cok sevindm eve geciceğine hamilelikte çalşmak zor arkadasm bendede sırt ağrıları başladı ama çogu gtti azı kaldı Allahn izniyle

18. 11 Kasım 2010
  19. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    saolasın canım vala çok zor bende iş yerinde zor oturuyodum işte yaslansam bacaklarım dik otursam sırtım ağrıyor şiş bacaklar da cabasıydı çok şükür artık evdeyim gerçi geceleri hala uyuyamıyorum. eşime diyorum artık sen yat beni bekleme yatsam saat başı gene kalkıyorum sabah olmuyo. evde olmak çok güzel yorulunca uzanıyorum öğlen yürüyüşe gidiyorum 45 dk falan yürüyorum kayınvaldemle. ama sap bacağım hala şiş gece ağrı giriyo birden kemik sızlıyo resmen bayramdan sonra kontrolüm bi daha