Uykusuzluk :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gamur tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gamur
  1. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya hanımlar gece uykusuzluktan bıktım 35. haftamdayım ve karnıma giren krampın haddi hesabı yok acaba diyorum hergece doğuruyormuyum ama gündüz sancım olmuyor hele bacaklarıma giren kramplar ne olacak benim bu halim bilmiyorum sizdede varmı bu tarz sorunlar.senağlama

2. 4 Kasım 2008
  3. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benzer problemler bende de var. 37. haftanın içindeyim ama 20. haftamdan beri doğru dürüst uyku uyuyamıyorum. önceleri bebiş çok hareket halinde tüm gece boyunca diye uyuyamıyordum, şimdi ise hem bacak ağrıları, hem bel ağrıları, hem kasılmalar. Bir de sürekli regl olacakmışım gibi karnımda ağrı var, hiç geçmiyor. Tabi hepsi aynı anda olunca da uyku hayal oluyor. Ben hep iyi tarafından bakmaya çalıştım, bebiş daha anne karınındayken anneyi uykusuzluğa alıştırdı, doğunca fazla zorluk çekmeyeceğiz :)

4. 4 Kasım 2008
  5. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla bende senin gibi düşünüyorum artık şimdiden alışıyor herhalde vücut uykusuzluğa tamamen benim yaşadığım sıkıntıları anlatmışsın kolay gelsin bize :)

6. 6 Kasım 2008
  7. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla kizlar bende suanda 34. haftamdayim.bende uykuuuuuu sorunu cekiyroum.bide artik sık sık idrara cikiyorum.uyusam bile uykum bölünüyor.artik tuvaletin önüne yatakmi sersem diyorum :) agrilarimda cok sancilarim oluyor ama doktor dahada sıklasacak dedi.anne olmak ne büyük fedakarlikmis bunu cok iyi anliyorum kizlarrr.neyse onlarin sagligi yerinde olsunda biz cekeriz bu agrilari

8. 8 Kasım 2008
  9. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru söylüyorsun banyonun önü güzel fikir :) en önemlisi sağlıkları iyi olsun ben uykusuz kalmaya razıyım