uykusuzlukkk

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve zinedila tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

31 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bebeğim 3 günüdr geceleri uyumuyo hemen uyanıyoo ve ağlıosenağlamaacaba dişlerden dolayımı daha önceleri güzel uyurdu nolduysa anlamadım dişlerine bakıyorum pek birşey göremedim bide gündüz fazla deil akşam çok yapıo diş ağrısı akşammı azarr 3 gündür mafoldum uykusuzluktannsenağlama inşallah düzelri biran evvell ..:KK43::a015:

2. 31 Aralık 2008
  3. liva1017

liva1017 Guest

canım benim kızda aynı geceleri aynı çok mızmız oldu hep emmek istiyor 10dkda uyanıyor hep emmek istiyor annem memenin tadını iyice aldı ondan uyanıyodur diyor benide uykusuz bırakıyor cadı.gerçi dişimizde var ama ben zannetmiyorum dişten mızmızlanacağını

4. 31 Aralık 2008
  5. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    aynen cnm daha önce hemen uaynırsa almazdım biraz mzımızlanır uyurdu şimdi ağlıo uyumak bilmio mecbur ya alıyorum yada beşiğinle kendi yatağım arasına ip yaptım ordan tutup sallıyorum habire kalkmayım die böle giderse yanıma alıcam kafam kalkmıo artık walla bide eşim nöbet tutuo sık sık bütün gün zaten yoruluyorum bide gece uyumayınca salak gibi oluyorum inş düzelilerler bir an evvel....

6. 31 Aralık 2008
  7. liva1017

liva1017 Guest

inşallah düzelir canım ben 1 haftadır nerdeyse yanımda yatırıyorum belim ağrıyor artık 10dk da 1 beşiğinden almaya yatırıyorum uyanıyor en iyisi yanımda yatırmak bazen hemen pışpışlıyorum uyuyor yada hemen mememi veriyorum gözler kapalı dalıyor ama çok sık uyanıyor beni uykusuz bırakıyor.

8. 31 Aralık 2008
  9. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    denizcim geçmiş olsun cnm biz de bu hafta 2-3 geceyi böyle geçirdik hem grip hem de dişetlerindendir diye düşündüm doktora da götürdük daha gelen yok ama diş yerleri belirmeye başlamış dedi ondan da ağrı yapabilirmiş,bizimkiler diş çıkarmayı kolay atlatamayacaklar sanırım...

10. 31 Aralık 2008
  11. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    inş ondandır alevcimm dişten olsun razıyım başka rahatsızlığı olmasında allah korusun...

12. 31 Aralık 2008
  13. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya benimki hep öyle sürekli kalkıyor 3 saat deliksiz uyumaz.ama seninki önceden uyuyorsa belki diş çıkarıyordur diş etine bak kabarmışmı vede beyazlamışmı?

14. 31 Aralık 2008
  15. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    baktım cnm ama pek anlayamadım göremedim bişi bklım haftaya çardoktorumuz geldiyse götürücem ne dicek...

16. 31 Aralık 2008
  17. yabgu

yabgu Guest

canım ya 1 aydır oleyım valla dıs dıyorum ben bıde delı gıbı ağlıyo uykusuz kalınca aptal gıbı oluyorum valla

18. 31 Aralık 2008
  19. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım diştendir umarım.başka derdi olmasında...
    allah kolaylık versin...