uykusuzum

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve reyhaaaan tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

?

uykusuz bebeyım için ne yapabılırım

Anketin kapanma tarihi 25 Ekim 2009.
  1. uykusuz bebeyım için ne yapabılırım

100,0%
  2. sızce nekedar daha emzırmelıyım

20,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : reyhaaaan
  1. reyhaaaan

reyhaaaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar acil yardım bebeyım sekız aylık ve hiç uyumuyo artık dayanacak gucum kalmadı bıde hareketlı olunca yetısemez hale geldım

2. 20 Ekim 2009
  3. bircana

bircana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim bebeğim evde hiç sallamaya alışkın değildi hep emerek uyurdu ama şimdi kreşe bırakıyorum orada sallayarak uyutuyorlar ama taktikleri var bebeğin altına çarşafı serip kundak gibi kolunu bacağını oynatamayacağı şekilde sarıp bir ucunuda yüzüne kapatıyorlar biraz debelenip ağlıyo ama sonra direnmeyi bırakıp uyuyor. bazen evde uyumasını istediğimde bende aynı şeyi yapıyorum işe yarıyor birde onu dene istersen cnm

4. 20 Ekim 2009
  5. cerez

cerez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

ben senin bu dedigini kizim 3 aylikken yaptim..yaklasik 1 ay kadar ise yaradi..
    simdi 7 aylik... kundaklasam kipirdaa kipirdaya cözer kundagini cok hareketli masallah..
    yani diyecegim su ki. bu dedigin arkadasin bebeginde ise yararmi acaba.. 8 aylik demisde?
    a.s.

6. 20 Ekim 2009
  7. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda 8aylık bende aynı durumdayım şimdi bide diş çıkarıcaz uyku hiç yok zombiyim ben artık :içelim:

8. 20 Ekim 2009
  9. reyhaaaan

reyhaaaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkur ederim hepinize dün bi mucize oldu ve halasınının elınden sekız ay sonra emzık aldı içinizde emzık almayan bebekler varse denemekten vazgeçmeyın şimdilik dunden beri onunla idare ediyoruz bakalım nekadar surcek inşallah hep uyur