uyu ve oyna primanın normalinden farkı..

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve shrylz tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : shrylz
  1. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar doğduğumuzdan beri prima kullanıyoruz. bir kez huggıes aldık, hiç memnun kalmadık. geçen gün markette primanın uyu ve oya bezlerinde indirim vardı. ama 72 lik bezi alıp pişman olmak istemedim. daha önce kullanan varsa normalinden ne farkı var? memnun kaldınız mı?

2. 10 Haziran 2009
  3. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben kullandım diğer primaya göre daha ince ve hafif ben memnun kalmıştım normal prima bulamazsam kesin onu alırım

4. 10 Haziran 2009
  5. alek

alek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Diğer Primadan daha ince.Özellikle yaz aylarında daha kullanışlı,bi de kokusu daha güzel.

6. 13 Haziran 2009
  7. fikriye_bg

fikriye_bg SaNBeRk 14/08/2008 Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    primanin erkek ve kiz bebeklr icin ayri var onan kullanan var mi fark neyki acaba?

8. 13 Haziran 2009
  9. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    oda fena değil ama prima kadar kaliteli değil bana göre

10. 14 Haziran 2009
  11. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Canım biz aldık fiyat olarak bayaa uygundu, eşimle bi durduk ama market sahibi yeni indirime girdi falan diyince bizde deneyelim diye bir paket aldık, şimdi gözlemlerim; evet biraz daha ince ama emişi falan iyiydi aslında bikaç gündür kakası sırtına çıktı ama bundan mı anlamadım, belkide bez küçük gelmeye başladı bilemiyorum. birde ilk kullanmaya başladığımızda hafif pişik yapar gibi oldu, bepantene sürünce geri düzeldi, ama bez değiştirince pişik olabilir diyor zaten herkes(bundanda olabilir bezdende bilemiyorum)

Valla sırtında kaka görünce emmiyormu acaba diye düşündük ama ilk günlerde böyle olmamıştı bez küçükte geliyo olabilir artık. bilemiyorum

12. 14 Haziran 2009
  13. Faika

Faika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Uyu oyna bizde pişik yaptı çünkü çok iyi emmiyor. Ben huggies, prima, uyu oyna ve molfix denedim. Prima ve molfix güzel. Molfix primadan hafif ve beli daha yüksek o yüzden molfix kullanıyorum. Uyu oyna kullanıpta memnun olanlar var ama bence emmiyor ve pişiğe sebep oluyor. Ben çok sık altını değiştiriyorum buna rağmen pişik yaptı.

14. 26 Ekim 2009
  15. yasmes

yasmes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz uyu ve oyna kullanıyoruz ve pişik yapmadı her bezi kullandım ama bezden kaynaklı hiç bir zaman pişik olmadı.sadece nivea pişik kremi haricinde bir krem kullanırsak pişik oluyor

16. 31 Ekim 2009
  17. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    uyu ve oynayı ben beğenmedim kızlar ya . sıvıyı hapsetmiyo sanki? deneme amaçlı almıştık bez bitene kadar sinir krizi geçirdim. kızımın yaptığı üstte kaldı hep emmedi bez.

18. 2 Kasım 2009
  19. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    normal prima daha iyi gibi geldi bana ama huggies hen fiyat hem de kuruluk acisindan ikisinden de iyi