Uyumuyor, bir an olsun yanımda ayrılmıyor.. :(

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve UmmuEymen tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : UmmuEymen
  1. UmmuEymen

UmmuEymen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaşlar Merhaba;
    11 aylık oldu oğlum. Doğduğundan beri hem uykuda hem de yanımdan bir an olsun ayrılmama konusunda çok sıkıntı duyuyordum. Artık dayanamaz oldum.
    Hergün dakikalarca uyutmaya çalışıyorum, ki kolumda sallamaktan başka hiçbir şekilde uyumuyor. O kadar eziyete rağmen maksimum uyuduğu süre 30 dakikayı asla geçmiyor. Tekrar uyutmaya çalışıyorum, yatağına yatırdıktan en fazla 5 dakika sonra uyanıyor. Geceleri hala çok sık uyanıyor. Emzik ya da emzirmeyle uyutuyorum ancak. Bunların yanı sıra 5 saniye temas etmeden ayrı kalmamız ölüm gibi bi şey. Kavga kıyamet ağlıyor. İlla ben her an yanında olmalıyım. Aynı odada iki adım ötede olmamız onun için yeterli değil. Tentene temas olacak. İnanın artık temel ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum. Eşim işten geldikten sonra yapabiliyorum yapmam gereken her şeyi. Lütfen bana yardım edin. Sinirden ağlıyorum şuanda. Bu maili elbetteki eşim işten geldiği için ve o bebeğimle o ilgilendiği için yazabiliyorum. N'olur birileri "benim de böyle sorunlarım vardı ve şu şekilde düzeldi" desin. Lütfen! :KK43:

2. 9 Kasım 2010
  3. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabır versin canım:KK43::KK43::KK43: benim oğlumda 20 aylık ve ben hala uyku sorunu yaşıyorum... gece hiç kalkmasa 10 defa kalkıyor ve hele şu bir aydır çığlık çığlığa ağlıyor... doğdu doğalı şöyle akşam yatıp sabah kalktığını bilmem... 2-3 defa gece 12 den sonra uyanmayıp sabaha karşı 5 gibi kalkmıştı düşün 20 ayda 2-3 defa:KK43::KK43::KK43:

4. 9 Kasım 2010
  5. UmmuEymen

UmmuEymen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    Canım Allah sana da sabır versin. Derdim sadece uyku olsa.. Yanımda ay-rı-la-mı-yor. Neden böyle davranır, ne yapmak gerekir vs.. vs.. ?? :KK43:

6. 9 Kasım 2010
  7. setinay

setinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım aynı sorun benim oğlumda da vardı ben de o sorunu baby tv sayesinde çözmüştüm en azından iki çorba karıştırabiliyordum ya da evimi biraz toparlayabiliyordum 5 dakika 5 dakikadır diyerek onun dışında da ben yokken başkası ilgilenirse duruyordu hala bile öyle asla yanlız kalamaz 2,5 yaşında düşün artık

8. 9 Kasım 2010
  9. keremce_

keremce_ ^yavru kuşum^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım bebeğini bol bol dışarı çıkar,kalabalık ortamlara sok.anneanne babanne yani ailendeki insanlarla çokça haşır neşir olmasını sağla.benim bebeğimde önceleri öyleydi.sürekli evdeydim.sadece beni görüp bağlanması doğaldı.düşün dolmuşa binsek insanların suratına bakıp ağlardı.kalabalık ortamlara çokca soktum.parka götürüp kendi yaşıtlarıyla oynamasını sağladım.şimdi ben beni aramaz.tanıdığı herkesle kalır.inşallah sernde atlatırsın.zor bir durum gerçekten...