Uyuyamama sorununa kesin bir zm

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve aylin7799 tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

  13 Eylül 2009
  Konu Sahibi : aylin7799
 1. aylin7799

  aylin7799 Guest

  KEDİ OTU tentürü..ben kullandım gerçekten çok işe yarıyor ben 25 damla kullandım bir ay kullandım 2 ay dır kullnmıyorum uykum düzene girdi lütfen deneyin.ama lütfen tentür bulun hem pratik hem kolay..şiesi 10 tl beraberinde damlalıkta var.ilk kullandığınız gün bile fyadasını görmeye başlıyacaksınız hem uyuyacak hem geceninin ilerleyen saatlerinde uyanıp uykuya devam zorluğu çekmiyeceksiniz..ayrıca herkese tavsiyemn burdan ne önerilirse önerilsin araştırın.öyle kullanın..  KEDİOTU
  Kullanım alanları ve biçimleri: Kediotu kökü, özellikle günümüzde ön plana çıkan korku, gerginlik, sinirlilik hallerinde büyük bir başarıyla ve gönül rahatlığı ile kullanılabilecek çok değerli bir drogdur. Etkinliği ve güvenilirliği bilimsel olarak da kesinlikle saptanmıştır. Çay veya tentür biçiminde kullanılır. Pratik olduğu için, tentür kullanımı daha yaygındır. Ama tentür kullanımında dozaj çok önemlidir. Örneğin, 10-15 damla pek etkili olmayabilir, ama 35-40 damla veya 1 tatlı kaşığı tentür biraz ılık suyla alındığında kesinlikle etkili olacaktır. Ama bu etkinin eşliğinde ön plana çıkan, yorgunluk ve dalgınlık değil, rahatlatıcı bir canlılık halidir.

  Onu öncelikle, uykuya dalma ve uykuyu sürdürme problemi olanlar kullanmalıdır. Şerbetçiotu ile birlikte kullanıldığında daha da olumlu sonuçlar alınabilir. Genelde, sinir sisteminden kaynaklanan tüm rahatsızlıklara ve ağrılara karşı kullanılabilir. Örneğin. huzursuzluk, sinirlilik, korku, endişe, karamsarlık, baş ağrısı, migren, sinirsel kaynaklı kalp çarpıntıları, histeri, dişilik organı ağrıları, sinirsel kaynaklı mide şişkinlikleri, mide bulantısı, menopoz rahatsızlıkları ve çalışma ortamındaki veya özel yaşamdaki stres hallerine karşı mutlaka kullanılmalıdır. Günümüzün hızlı ve uğraşı gerektiren yaşam biçiminden kaynaklanabilecek tüm hastalıklar, sinir sisteminin güçlendirilmesi ve dengelendirilmesi ile önlenebilir. Bu hastalıklara, mide ve karın ağrıları, safrakesesi rahatsızlıkları, kalp bölgesindeki ağrılar ve sürekli kabızlık halleri de dahildir. Özetle, günümüzde yaşam kavgası veren herkesin onu kullanması çok yararlı olacaktır.
   
 2. 13 Eylül 2009
  Konu Sahibi : aylin7799
 3. ROJDE

  ROJDE :) ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  73
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  76
  Narkolepsi (Uyuma hastalığı)yani kısaca uyku bazukluğudur.ilaçlı tedavisi olduğu gibi açık söylemek gerekirse zor bir tedavidir ama umutsuz değildir.pskolojik tedavide yararlı olur ilaçların yanı sıra arkadaşın tavsiye ettiği kedi otu,kafein ve nikotini kesmek her gün yürüyüş yapmak yatmadan önce ılık duş almak sessiz ve gergin ortamlardan uzak durmak faydalı olur
   
 4. 13 Eylül 2009
  Konu Sahibi : aylin7799
 5. edasu

  edasu Popüler Üye Üye

  Katılım:
  29 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  301
  Beğenildi:
  14
  Ödül Puanları:
  108
  Kedi otu tentürü dediğiniz şey nerede satılıyor acaba?Herhangi bir yan etkisi varmı?Ben bir ara uyku bozukluğu ve stres için melisa çayı denedim.Ama tansiyonu ve kanşekerini düşürdüğü için bıraktım.Lütfen biraz daha ayrıntılı bilgi verirmisiniz.Bu tentür dediğiniz şey nasıl birşey,şişede sıvı bir ürünmü ve nasıl,ne kadar süreyle kullanılacak?Ayrıca hipotiroid hastasıyım.Günde 1 tane hap alıyorum.Tiroid hormonlarına olumsuz bir etkisi olurmu?Böyle birşeye çok ihtiyacım var,eğer gerçekten işe yarayacaksa kullanmak isterim.
   
 6. 14 Eylül 2009
  Konu Sahibi : aylin7799
 7. aylin7799

  aylin7799 Guest

  evet sıvı bir ürün herhangi bir yan etkisi yok bilakis insanı rahatlatan bir ürün ayrıca psiklojik haplar gibi sersemlik falanda yapmıyor ben sabah akşam kullandım suya 25 damla atıyordum yetiyordu.yatmadan bir saat önceden alın zaten uykunuz gelecektir çok rahat derin bir uyku uyutuyor.uyanadığınızdada uyku hapları gibi bir sersemlik yada herhagi bir etki bırakmıyor rahatsızlığınıza bir etkisi olurmu bilmiyorum. isterseniz küçük ölçeklerde deneyip kendiniz test edin..aktarlarda bulunuyor fakat hepsinde yok size aktarlar kökünü önerecektir o çok çünkü piyasada siz ısrarla tentürünü isteyin şişesi 10 tl.internettede satılıyordu.