Uyuyamamak

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Stealthz tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Stealthz
  1. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bıktım artık ya ne kadar iğrenç bişey delirmek üzereyim bi insan yatakta 4 saat uğraşır mı uyumak için hergün böyle ya uykum var yatağa giriyorum o an uykum kaçıyo işte kendi evimizi yadırgıyorum ya yok böyle bişey kendimi zorlayarak uyuyorum bu da beni çok yoruyo gece ancak 4de uyuyabiliyorum sabah 8 ya da 9da kalkıyorum ama o kadar yorgun oluyorum ki dayak yemişim gibi bacaklarımı çok kasmışım kollarımı kasmışım sonra bütün gün aptal aptal dolanıyorum ne yapıcam ya senağlama

2. 3 Temmuz 2009
  3. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Saat 4 oldu hala uyuyamadım :KK70:

4. 3 Temmuz 2009
  5. duffy87

duffy87 Work it Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
  6. 3 Temmuz 2009
  7. HaZaNNN__

HaZaNNN__ ♥รєשﻮเl&#3648 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım uykuya dalmanı güçleştiren ne?
    Kafanı taktığın bişeylermi var.

8. 3 Temmuz 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Psikolojik rahatsızlıklardaki belirtilerden biriside .Uyku bozukluklarıdır.Kafanıza taktığınız bişilerr varsaa mutlaka o yüzdendir:1rolleyes:

10. 3 Temmuz 2009
  11. gamzeH

gamzeH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ah arkadaşım bende yine sabahladım ne olacak bu halimizzzzzzzzz

12. 3 Temmuz 2009
  13. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kendi kendime konuşmaya başlıyorum bir çok şey düşünüyorum buna engel olamıyorum zaten müzik dinledim düşünmeyim bişeyler diye ama olmuyo :/ 9 da yattım 12de uyandım bugün canım hiç uyumak istemiyo ama gözlerim acıyo çok sinir bozucu

@gamzeH Pazartesi psikologa gidicem ben uyku ilacı iğne ot mot bişey versin başka türlü kurtulamıcam :KK70: inş düzelir seninde mışıl mışıl bebişler gibi uyuduğumuz günleri görürüz offf:çok üzgünüm:

14. 6 Temmuz 2009
  15. ZeytinCekirdee

ZeytinCekirdee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    keske psikoloji bölümüne hiç girmeseydim ya neye baksam o sorundan bende de var sırnaşık şey kızlar bende de var aynı sorun yatakta dönüyorum dönüyorum dönüyoruumm... bazen sabah ezanını duyuyorum bazen duymadan dalıyorum ama cok zor en azından 3 saat yatakta dönüyorum..üstelik de çok yoruluyorum ve çok uykum varken yatağa giriyorum genede uyuyamıyorum bi türlü..milyonlarca şey aklıma geliyor düşünmediğim şey kalmıyor geceleri..

16. 10 Temmuz 2009
  17. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    aynen ben de canım kendi kendime düşünüyorum konuşuyorum hatta o dereceye gelio ki çıldırcak gibi oluorum 'hiçbi şey düşünmek istemiorum,hiçbi şey düşünmek istemiorum...' die defalarca tekrarlıorum içimden hastayım ben hasta durumun çok kötü valla:1no2:
    hep sevgilimin yüzünden oldu şimdi ayrıyız o uyuyodur şimdi mışıl mışıl diorum o da uyuyamasın istiorum! :)
    uyuyamamak çok dert oldu bana o yüzden sevgilimin öldüğünü falan hayal ediorum biraz ağlıorum ağlayınca yorgun düşüorum ve uykum gelio eninde sonunda uyuorum ama tabi sabaha yorgun uyanıorum ama hiç uyuyamamaktan iyidir :uhm:

18. 11 Temmuz 2009
  19. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar aynı sorun bendede var bir iki aydır... netten bir sağlık sitesinden test yaptım kendime anksiyete bozukluğu varmış bende ve bu sorunu yaşayanların büyük çoğunluğunda depresyonda görülüyomuş benneyaptımki

önceden yatağa yattığım anda uyurdum ama artık kafama bişeyleri takmaktan üçe dörde kadar uyumuyorum hatta sabaha kadar hiç uyumadığımda oluyo benneyaptımki