uyuyamıyorum sizde öylemisiniz...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dilara01 tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : dilara01
  1. dilara01

dilara01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben geceleri uyku problemi çekiyorum çünkü sağa dönsem olmuyo.sola dönsem olmuyo kaburgalarım batıyo sanki ağrı oluyo sürekli sırt üstü yatmaya çalışıorum ozamanda hareketsizlikten boynum ağrıyo.omuzlarım ağrıyo sabah eşimi yolcu ettikten sonra 8de gece boyunca uykusuz kalmaktan olsa gerek öğleye kadar uyuyorum.Gece uyumak daha sağlıklı fikri olan paylaşırsa sevinirim.:a015:

2. 11 Şubat 2009
  3. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim bebişim sanki belimde geziyo gece uyumak mümkün değil mecburen kalkıyorum ve öğlene kadar uyuyorum gece uykusuz kalınca tabi gecem gündüzüm karışıyo o zamanda..
    ama sırt üstü yatmak pekte rahat değil bebek içinde tabi ben hamile kalmadan önce hep yüzükoyun yatardım şimdi ise sol yanıma yatmak zorundayım bebişim için.. uykusuz kalmak zor oluyo...

4. 11 Şubat 2009
  5. mineulusoy

mineulusoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen benim de öyle canım.Sağa sola dönüp duruyorum.Gece uyuyabileyim diye gece geç yatıp iyice uykumun gelmesini bekliyorum.Yine de bazen sabah 5'te uyanıp saatlerce uyuyamıyorum.Sonra da uykuya dalınca öğlen 11-12'ye kadar uyuyorum.

6. 11 Şubat 2009
  7. deryaprs

deryaprs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende oyleyim.yatmadan once bir bardak ilik sut icin cok ise yariyor.ve canim sirt ustu yatmak cok zararli.cunku o zaman kan dolasimi iyi olmuyormus.en iyisi sol tarafina yat.bacaginin arasina bir yastik koy.bir tanede karnini desteklemek icin yastik kullan. o zman biraz rahat edebilirsin.

hamilemisin yazmamissin.

8. 11 Şubat 2009
  9. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar slm.bendede böle bu durum söz konusu...2 aylık hamileyim ama geceleri asla delkisiz uyyamıyorum... birincisi hep bebekle ilgili rüyalar görüyorum ikinci ve en önemli olarakta midem delinecek gibi bi gram bişey kalmamış gibi açlıktan uyanıyorum...kazınıyo resmen.uyuyamıyorum bu yüzden...bunun için bana önerileriniz varmı?

10. 11 Şubat 2009
  11. ilkay..

ilkay.. hayat çiziyor ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ,yeni hamileyim:bbo: benimde sorunum geceleri ayaklarim çok yaniyor surekli soguk suda yikayip öyle yatiyorum ama nafile vucudumun diger kisimlari normal ayak yanmasi haric , öneriniz varmi bu durumda ?

12. 11 Şubat 2009
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende aynı durumdayım arkadaslar
    sagıma donsem olmuyo soluma donsem olmuyo sankı bobreklerım ezılıyo ve acıyo
    sırt ustu yatsam korkuyorum sakıncalıymıs ne yapıcam bılemıyorum

14. 11 Şubat 2009
  15. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana doktorum sırt üstü yatma dedi ama inadına geceleri kendimi sırt üstü yatarken buluyorum uykuda öylece kalıyorum bende sağda solda yatamıyorum çok zor oluyo karnımı bastırıyor gibi oluyor bende gece 4 5 kere uyuyorum uyanıyorum gece çok acıkıyorum bi düzensizlik var hep

16. 11 Şubat 2009
  17. entelliye

entelliye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar vallahi bendede durum aynı yüzüstü hiç yatamıyorum sıkıntı yapıo sağa yada daha çok sola yatmaya çalışıyorum son aylarda iyice zorlaşacak uyumak eskiden yattığım zaman sabah kalkardım şimdi gecede kaç kere uyanıyorum

18. 11 Şubat 2009
  19. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ayni durum bende de oluyor bazen. yani her 4 geceden 2 sinde. ben bunun cozumunu su sekilde buldum. benim yatagimin baslkigi yok. ayaklarim duvara gelecek sekilde yastigimin yonunu degistiriyorum. bak yan degil. direkt ayak altim duvara degiyor. onun soguklugu ile uyuyorum.